Niewykrywalny Backdoor uniemożliwia korzystanie z pc


(Marollo123) #1

Witam!

Przez dłuższy czas męczyłem się z backdoorem. Był niewykrywalny ,robiłem skany AVG, awastem, nortonem itd i w koncu wpadłem na pomysł przeglądania dziennika skanowania podczas skanu. Zauważylem że komp restartował się kiedy dochodziło do skanowania plików :

C:\windows\installer(pliki)

Co dziwne tego folderu nie było nawet w c\windows a powinien bo miałem zaznaczoną opcję pokaż ukryte pliki i foldery.Wstukałem więc ścieżkę i wszedłem.kiedy spróbowałem usunąć je nastąpił restart.I tak w kółko.więc pobrałem program do czyszczenia plików instalatora i wyczyściłem.Zajrzałem -pusto , komputer chodził lepiej przez kilka dni po czym znów bsod.Zaglądam do folderu a tam pusto.Na tym poprzestałem ale potem się pogarszało.Napisałem bo backdoor dosłownie uniemożliwia mi korzystanie z pc.Po wstukaniu loginu i hasła kiedy się loguję pojawia się tylko tapeta (tzn bez menu start, ikon etc.) .Nie mogę włączyć NIC. ani menedżera zadań , ani z flagi odpalić startu , NIC. Mogę sobie poruszać myszką żeby mi się nie nudziło bo i tak po jakiś 60 sek. wyskakuje mi bsod i komp się restartuje.Próbowałem kilkanaście razy grzebałem nawet w biosie i nic. Pomóżcie!Info zawarte w bsodzie :

STOP :"(0x000000D1 ;0xCFF30023 ;0x000000FF ;0x0000008 ;0xCFF30023)"

Pozdrawiam.


(fejku) #2

Pobierz program OTL stąd : http://forum.dobreprogramy.pl/otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html

i ustaw go jak na obrazku. Zapoznaj się również z tym tematem : http://forum.dobreprogramy.pl/zasady-wklejania-logow-forum-tytulowania-tematow-t253052.html ,wklej OTL.txt ,Extras,txt i czekaj na opinię fachowca.


(Marollo123) #3

JEST PRZEŁOM! podczas wlączania trybu awaryjnego Zawsze wyskakiwało pod koniec "press esc to cancel loading sptd.sys "w necie wygrzebałem że to trojan. postanowiłem spróbować jeszcze raz i wyłączyłem to badziewie. udało się jestem zalogowany ,teraz powiedzcie jak się tego pozbyć!

No i lipa .Zaatakowałem szczepionką z tej strony : http://www.idg.pl/ftp/pc_6364/szczepion … a.113.html i podczas skana kiedy był gdzieś w c:\windows\ati\suppourt

wyskoczył bsod -.- .Jakieś sugestie?

usunałem ati suppourt Czy w folderze " c:\windows\pss i pss(2) mieszczą się wirusy? bo szukałem na necie ale nie mówią ani konkretnie tak ani nie.


(rogacz) #4

Zrób logi z otl-a wtedy ci ludzie pomogą.


(Marollo123) #5

Jak mam zrobić logi jak nie moge nic zainstalować bo do kompa w trybie awaryjnym z obsługą sieci (TYLkO!) dostaje sie co 10 tą próbę tylko na 1 ną minutę!

Spróbuję jeszcze raz , ale już przygotowuje się na formata razem z windowsem.

Teraz padł mi jeszcze dysk twardy bo kiedy odpalam to po logu asus pojawia się (końcówka) :

3rd Master Hard Disk: S.M.A.R.T. Status Bad, backup and replace

press f2 to resume.

Nie jestem w stanie tego zmienić nie ma nawet czegoś takiego w moim biosie.

BOŻE ZNALAZŁEM !!

Wiecie mam drugi dysk , z tym że mama go sobie przywłaszczyła i mi go nie odda (choć sama nie korzysta -.-[pies ogrodnika-sam nie zje, i komuś nie da]).

tamten dysk jest oryginalny i nie przegrzewa się jak to /cenzura/ (i nie wypada bo jest dopasowany)przez długi czas nie był używany bo zapomnielimy hasła , ale ja złamałem JA! !!

MAM LOGI JEDEN PELNY http://www.wklejto.pl/110133

i drugi w ustawieniach jak na instrukcji : http://www.wklejto.pl/110134 ale tutaj itak nic nie ma bo robiłem w trybie awaryjnym i pisze że nie mozna sprawdzić w obecnej sytuacji.

swoją drogą komputer jeszcze sie nie wylaczyl co jest dziwne XD

Dodane 25.11.2011 (Pt) 20:36

żyjecie? czy już nie , bo coś cicho się zrobiło -.-

Dodane 25.11.2011 (Pt) 21:59

DZIĘKI ZA POMOC !!