Niewykrywalny wirus!

alexandra_rijkaard , większych screenów nie było? Poczytaj regulamin forum. Za chwilę otrzymasz ostrzeżenie za pisanie posta pod postem. Proszę powymieniać screeny. Posty --> kosz.

moim zdaniem najlepszy skaner on line jest tutaj wywala wszystko i jest wmiare szybki polecam

moja znajoma miała też tego wirusa, odpaliłem jej combo fixa bez używania skryptów i combofix sobie świetnie poradził z nim. :slight_smile:

Pobierz ComboFix, ale nie uruchamiaj

Wklej do notatnika:

File::

C:\WINDOWS\system32\xgabvmjf.ini

C:\WINDOWS\system32\vfcrgrsr.dll

C:\WINDOWS\qdnkewfa.dll

C:\WINDOWS\system32\ofmnmtix.exe

C:\sqmnoopt14.sqm

C:\sqmdata14.sqm

C:\sqmnoopt13.sqm

C:\sqmdata13.sqm


Registry::

[-HKEY_LOCAL_MACHINE\~\Browser Helper Objects\{2A93B6E1-2333-45BA-B0CB-C62CAA4C6D18}]

[-HKEY_LOCAL_MACHINE\~\Browser Helper Objects\{8E1BFC0E-8AD2-424D-AC8A-06038481516E}] 

[-HKEY_LOCAL_MACHINE\~\Browser Helper Objects\{8FC0BD73-2B0D-46A2-99A6-E6094FDF0CFB}]

[-HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\explorer\mountpoints2]

Plik -> zapisz jako -> CFScript.txt (najwygodniej będzie, jeśli zapiszesz w takiej lokalizacji, by ikonka CFScript.txt znalazła się obok ikonki ComboFix.exe)

Przeciągnij i upuść ikonkę CFScript.txt na ikonkę ComboFix.exe tak jak tu ->

02f8f1e3c410a4cc.gif

Powinno się rozpocząć usuwanie i powstanie log, daj ten log na forum.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to po restarcie usuń ręcznie folder C: \Qoobox

miałem kiedyś podobny problem i też miałem avasta i tam różne skanery.wywaliłem to wszystko zainstalowałem pande i pozbyłem sie wszystkiego!do dzisiaj mam spokój z kompem!