Niewyświetlanie styli na niektórych stronach


(Waryś) #1

Witam. Na wstępie proszę o wyrozumiałość jeśli temat umieściłam w złym dziale. 

Mam pewien problem, który pojawił się z  dnia na dzień. Nie zmieniałam żadnych ustawień ani w komputerze, ani w przeglądarce, a ona nagle przestała wyświetlać style niektórych stron, kiedy któregoś dnia włączyłam komputer.

 http://i.imgur.com/2kgbcHR.png

pod tym linkiem znajduje się screen, na którym widać jak to wygląda na facebooku. Problem występuje jednak z innymi stronami, np deviantart.com- z tym, że tam widać ramki, układ strony jest zachowany, tylko czcionki i pewne grafiki nie chcą działać. Co ciekawe, youtube działa normalnie więc to chyba nie problem z flashem. Przeinstalowałam operę z zaznaczoną opcją "usuń moje dane użytkownika opery" -nic nie dało. Już chciałam się przeprowadzać na google chrome, ale ono zachowuje się identycznie! Jedynie mozilla firefox nie robi takich numerów, jednak zależy mi na tej operze... Używam windowsa XP. Bardzo proszę o pomoc, może to tylko jakaś błahostka a ja się nie znam :slight_smile: Z góry dziękuję za odpowiedzi! 


(Semtex) #2

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: "problem", "help", "pomocy" i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.