Niezabezpieczony net,czy ruter będzie na nim współpracował,

…czy nie?

jak w temacie!

kumpel mój kazał napisać tu na forum w takiej dziwnej sprawie …

od 4 miesięcy nie opłaca abonamentu za internet radiowy,ponieważ ip się automatycznie połączyło z jakąś siecią radiową niezabezpieczoną,i się z tego powodu cieszy/ ja też bym się cieszył ,jak bym miał za free neta/ i teraz pytanie kieruje to co on pytał mnie ale ja się zbyt na tym nie znam :oops: Chcę kumpel sobie tego neta rozprowadzić za pomocą rutera /którego myśli jutro zakupić/ w swoim domu,warsztacie ,garażu,bo ma laptopa też :slight_smile: i kazał mi się spytać,bo go podobno słuchy doszły,że raczej tego neta nie da się skonfigurować na ruterze,bo net jest nieznany /umowa podpisana ,administrator niby ma osobiście podjechać i mu skonfigurować…/ czy to prawda? Czy nie ma się czym martwić,i może śmiało kupić ruter i skonfigurować go i net będzie mu normalnie śmigał,chociaż jest do nie znanej sieci podłączony #-o Nie wiadomo ile będzie tak podłączony ale dziwne że już 4 miesiąc idzie i net normalnie ma :shock: Pieron wie,może ktoś specjalnie rozprowadza go w miejscowości mojej ,lub nawet nie wie że jest niezabezpieczony sygnał…Jego sprawa :slight_smile: