Niezależny program do importu zdjęć. Win7

Witam,

Za groma nie mogę zmusić Windowsa 7 do uruchomienia autoodtwarzania na pendrive-ach. Są jakies fixy i takie tam, ale dalej nie działa. Choć w zasadzie nie rozwiąże mi to problemu i tak.

Mianowicie chodzi o to, że mam telefon z Androidem. Za nic w świecie nie mogę zestawić tego tak, żeby po podłączeniu telefonu do komputera rozpoczął się import nowych zdjęć.

W takim razie chciałbym użyć jakiegoś zewnętrznego programu, który po podłączeniu telefonu do komputera (w trybie napędu dyskowego) po prostu rozpocznie import nowych zdjęć z określonego folderu. Chciałbym funkcjonalność zbliżoną do windowsowego programu do importu, czyli importowanie tylko nowych plików i segregowanie ich w katalogach nazwanych data dnia zrobienia zdjęcia.

Problem niby banalny, ale nie mogę znaleźć rozwiązania.

Istnieje coś takiego ?

Pozdrawiam

Rozejrzyj się za (w zasadzie) dowolnym programem do backupu. Cobian Backup, Robocopy itp, itd. A jeżeli jesteś choć trochę kumaty, to zrobisz sobie sam ładny skrypcik do aktualizacji określonego folderu, uruchamiany z Harmonogramu Zadań. Zwłaszcza, że w Viście /7 można użyć jako wyzwalacza zaplanowanego zadania podpięcie pendriva do szyny USB.

Kumaty to może i jestem ale chodzi o to, że chcę tylko nowe zdjęcia, a tym to już by pewnie był problem. A jeżeli nawet by nie był to potrzebuję, żeby zdjęcia lądowały do katalogów zgodnie z datą ich zrobienia. To na pewno jest nie do przejścia programem do backupu.

Chyba po prostu potrzebny mi sposób uruchomienia na siłę kreatora importowania zdjęć w systemie.

Pozdrawiam