Niezamykający sie Windows XP Pro

Witam , mam bardzo wielki problem, niewiem z jakiego powodu on powstał, nic dziwnego nie robiłem co mogło sie do tego przyczynic :frowning: a problem brzmi tak : wczoraj wyłaczając komputer niechciał mi sie wyłaczyc :frowning: tzn. pierw bylo Trwa Zapisywanie Ustawien Osobistych, potem Trwa Zamykanie Systemu Windows , i własnie tutaj komputer pozostawał bez ruchu :frowning: i nie może sie sam wyłączyc :frowning: musze robic teraz restart za każdym razem jak chce go wyłączyc :frowning: Może kotś wie jaka tego przyczyna lub cos może poradzić aby ten problem zniknął :?:

Zainstalowałeś wszystkie łatki do Windowsa?

Czyżby to jakiś wirus :?: Grr …

:arrow: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … owforum=99

ja mam zainstalowanego AutoPachera :slight_smile: najnowszego, a wirus raczej nie ponieważ miałem foramta miesiąc temu i niewchodziłem na żadne sotrnki gdzie mógł bym załapac cos nowego :slight_smile: kurde musze sięz tym uporać bo niechce formatowac znów :frowning:

wyłącz zaawansowane zarządzanie energią

a gdzie to wyłączyc :!:

panel sterownia=>>opcje zasilania

a co tam jest do wyłączania luknij screnn

http://techno.rembertow.net/img/za.JPG

ma być tak haj na screnn i jeszcze przejdź na hibernacje, którą wyłącz

Wyłączyłęm :slight_smile: zobaczymy czy zadziała, narazie nie bede restartował bo mi sie sciąga :slight_smile: oby zadziało aż sie bede modlił :slight_smile:

sprawdź również co się dzieje w trybie awaryjnym, wyłącz programy z grupy startowej, wyłącz po kolei sprzęt, kartę graficzną, sieciową itd.

Pierw zobacze czy sie wyłączy zwyczajnie :slight_smile: a jak nie to sie pomyśli i dokładnie mi powiesz co i jak :slight_smile:

i tak nic :frowning: chyba będe musiał zrobic format, i zainstalowac NortonGhosta :stuck_out_tongue:

a w trybie awaryjnym zamyka się system???

tego niewiem , zaraz spróbuje wejsc do awaryjnego :slight_smile: F8

Wirusa możesz złapać 15 min po formacie … :frowning: Nigdy nic nie wieadomo …

Trchwa zamykanie Systemu Windows

taa… ciekawe a poprzednie Trchwa zapisywanie… robi się bez problemów?

jeżeli tak tzn że GRZEBAŁEŚ W WINDOWSIE albo ktoś inny :!: :!:

jeżeli nie może zakończyć parasy systemu to ma złe LUB podmienione pliki :!: NAJPRAWDOPODOBNIEJ masz wirusa =[ tylko jakiego może wchodziłeś do BIOS`a albo instalowałeś jakiś sprzęt? bo tryb zarządzana energią tu nic nie zmieni ale tryb awaryjny może być ciekawy podaj wyniki

Mój problem co 50 - 90 minut reset kompa co wy na to ( nie mam wirusów mam nortona symantec i avast więc… możliwe że procesorek siada…

Zrób reset biosu ustaw na defaults.

Zrób porządny scan na szkodniki.

Z uruchom komenda sfc /scannow

Odinstaluj wszystkie P2P i podejrzane programy, restart i zobacz.

ford_focus

No ja bym sprawdził czy nie ma szkodnika tym:

http://szczepionki.gdata.pl/

Sprawdz temperature procka i karty graficznej, sprawdz pamięć-najlepiej podmień.

Podmień zasilacz i zobacz.

uruchomiłem kompa rowalonego na pół :smiley: chodził 62 minuty i… reset nic się nie przegrzało, a co do zasilania

  1. A SKĄD MAM WZIĄŚĆ INNY ZASILACZ???

  2. najpierw pomyśl zanim napiszesz ](*,)

  3. a pozatym komp nie używa całej enegi jaką ma (nie jest na trybie oszczędzania energi, a ni nic z tego)

a co do tego adresu:

ja tego nie potrzebuję mam takie coś jak antivirus :lol:

taa tym a ja mam to po kolei ściągać ? to są chyba żarty ](*,)

Ze sklepu. :stuck_out_tongue: A tak na marginesie nie krzyczymy na forum. :shock:

Do siebie to napisałeś??

Abyś sie nie zdziwił. :stuck_out_tongue:

Nic dodać nic ująć. :!: