Niezłe tarapaty

Siemka

mam pewein problem i bardzo licze na wsza pomoc… heh

nieźle napsociłem… robiąc operacje przywrócenia systemu przerwałem ją niechcaco ( ma sie te zdolności) i teraz w ogóle zniknął mi pasek w narzędziach systemowych - przywracanie systemu.

Zniknęła mi też przy okzaji połowa programów a te co zostały nie działąją…

W dodatku nie moge sie pozbyć Avasta, wiem że ten problem był juz poruszany ale mi w ogóle nie chce sie on włączyć pojawia sie coś takiego :“Error bas Inti Library - intialization of basic library failed! Check out INI file or install program again, PLEASE. Error 126”

Angielski niestety nie jest moim ulubionym językiem… Próbowałem już wszystkiego poza wyrzuceniem kompa przez okno…

Pozdro

Chyba pozostaje reinstall:(

Spróbuj za pomocą konsoli odzyskiwania systemu, tu masz opis http://support.microsoft.com/default.as … ;pl;314058 choć czarno to widzę.

nadinstalkę zrobić, większość albo i wszystko będzie działać

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

  • Wkładasz płytkę Windows

  • Bootujesz z niej komputer (jak nie wiesz jak - poszukaj)

  • Kiedy pojawi się monit - wciskasz dowolny klawisz (rozpoczyna się instalacja systemu)

  • Po raz pierwszy pojawia się opcja “R - napraw komputer” - pomijasz ją i jedziesz dalej

  • Zatwierdzasz regulamin klawiszem F8

  • Instalator znajdzie twój system na dysku i ponownie zaproponuje jego naprawę, wciśnięciem klawisza R

  • Wciskasz R i dalej postępujesz zgodnie z poleceniami.

Innego wyjście nie widzę.

Jeżeli używasz programu (czyściciela) Glary Utilites to w programie tym znajduje się “zakładka” o nazwie System File Checker.

Aby wejście do tej zakładki należ otworzyć - Narzędzia systemowe i Standardowe narzędzia Windows.System File Checker

przywraca uszkodzone pliki systemowe.Dotyczy to tylko XP Professional.

No ale on nie mozę właczyc wieckszości programów.