Nieznajomy wśród znajomych na FB - Włamanie?

Jest taka oto sytuacja, że kiedyś zaakceptowałem zaproszenie od kompletnie nieznajomej dziewczyny. Po wnikliwej analizie jej osi czasu zobaczyłem że ktoś składa jej życzenia zwracając się do niej po nazwisku dziewczyny, którą już troszkę bardziej kojarzyłem. Pomyślałem , że pewnie to zapro od nieznanej dziewczyny to tak na serio zapro z jej fikcyjnego konta (nieśmiała, a ciekawska) Ale dzisiaj wchodze na fb, patrzę na tablicę i widzę, że jakaś kompletnie mi nieznajoma osoba zmieniła swoje zdjęcie profilowe (nie zapraszałem jej, ani nie akceptowałem nigdy zapro akurat od takiej osoby) Czy zatem, jest to ktoś, kto jakimś nieznanym dla mnie sposobem poprzez automatyczne dodanie mnie do znajomych włamał mi sie na konto i czyta teraz wszystkie moje rozmowy, czy może ta dziewczyna z fikcyjnym kontem zmieniła dane swojego konta od tak żeby trafić w inną grupę docelową?

- Liczba znajomych mi się nie powiększyła

- Natomiast ta dziewczyna którą jakiś okres wcześniej zaakceptowałem znikła z moich znajomych

 

Mam powody do obaw? Co mogę/powinienem zrobić? Bo właśnie przed chwilą zablokowałem tą osobę której zaktualizowane zdjęcie mi się wyświetliło nagle na tablicy