Nieznany błąd z paskiem Sidebar, zrzut błędu


(Michnt) #1

Od około 2 dni pojawia mi się ten błąd z paskiem Sidebar, przed formatowaniem było wszystko ok - nic nie zmieniałam poza (jak zawsze) dodaniem 2 gadżetów do paska bocznego i podmianie pliku dla gadżetu pogoda. W Internecie nie mogłem znaleźć nic praktycznie o tym błędzie, aWindows mówi o zainstalowaniu poprawek do Visty, które już mam. :? Nigdy mi się tak nie stało żeby Sidebar nie działał także pomyślałem że to może wina jakiegoś wirusa lub CCleaner usunął jakiś klucz z rejestru. Może to wina jakiegoś wirusa bo przez 2/3 dni nie miałem żadnego programu antywirusowego (formatowałem komputer i nagrywałem potrzebne programy, poprawki itp.). Proszę zatem o pomoc. Logi z HijackThis: http://wklejto.pl/9105 oraz screeny z błędem:

46706650sm5.th.jpg, 48767266eb3.th.jpg

Z góry dziękuję za pomoc. :smiley:


(Gutek) #2

Co do loga możesz usunąć

O9 - Extra button: eBay - {C08CAF1D-C0A3-40D5-9970-06D067EAC017} - http://www.webtip.ch/cgi-bin/toshiba/tracker_url.pl?PL (file missing)

Zaznaczyć wskazany wpis w Hijacku i kliknąć Fix checked


(Michnt) #3

Usunąłem ale nic z tego, nadal ten sam błąd - może jeszcze jakieś sugestie ? :?


(huber2t) #4

Podaj log z Combofix


(Michnt) #5

Refresh: Usunąłem wszystkie gadżety z folderu C:/Program File/Windows Sidebar i pasek boczny ruszył także nie wiem co mogło powodować ten błąd, ale jeśli wszystko jest Ok nie będzie potrzeby wrzucania logów na forum. Dziękuję za pomoc. :wink: