Nieznany program, który minimalizuje aplikacje ".exe"


(Arek3424) #1

Witam wszystkich na forum. Dziś pojawił mi się problem, a mianowicie gdy włączam jakąkolwiek grę lub aplikację to co 20 sekund wywala mnie do pulpitu. Dodam, że jeżeli nie mam włączonej żadnej gry i obserwuje pulpit to można zauważyć, że jakiś program włącza się i po ułamku sekundy wyłącza. Z tego co zauważyłem jego ikonka to trybik i aparat. Naprawdę nie wiem co robić.. Szukałem już po całych googla'ch ale nie znalazłem rozwiązania, które mógłbym wykonać sam. Proszę o pomoc.


(adam9870) #2

Czy w trybie awaryjnym jest tak samo? http://www.fixitpc.pl/topic/5694-start- … safe-mode/

Możesz przejrzeć dzienniki, albo poszukać prawidłowości typu: data instalacji aktualizacji albo programu = początek problemów. Opis w temacie:

windows-zawiesza-sie-ekranie-zapraszamy-t483583.html#p3047732. Jeżeli wcześniej było dobrze, to zaproponowałbym przywracanie systemu ktore-programy-moge-usunac-t483768.html?hilit=przywracanie#p3048980, ale z uwagi na możliwość infekcji na razie powstrzymałbym się z takim krokiem.

Z uwagi na możliwość infekcji wykonaj log w OTL analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741 albo w OTLPE gdyby system nie działał: http://www.fixitpc.pl/topic/4414-diagno … h-windows/ Następnie możesz kliknąć w znaczek wykrzyknika (zgłoś post) w prawym górnym rogu Twojej wiadomości i poprosić moderatora o przeniesienie tematu do działu Bezpieczeństwo (a potem ewentualnie z powrotem). W dziale “Bezpieczeństwo” ktoś sprawdzi log.

Trzymam kciuki.

Pozdrawiam.