Nieznany program w autostarcie

Przed chwilą zauważyłem, że w autostarcie mam jakiś: WirelesControl (WirelesSelector). Informacje w necie są w jęz. angielskim. Nie wiem co to za program, czy mogę go usunąć z autostartu, do czego on służy. Bardzo proszę o wkazówki.

To jest program do sieci bezprzewodowej.

Jak nie użyczasz WiFi lub WLAN to go wywal.

Podaje loga na wszelki wypadek

http://wklejto.pl/10469

Log czysty

:slight_smile:

cezar07 , nie będe zakładał nowego tematu :slight_smile: adam749 , a DXlibrary jest w C:\Windows\system32\d3dlib.exe i ehTray.exe są potrzebne ? #-o

ehTray i d3dlib.exe możesz wywalić.

A tego d3dlib.exe to wywal bop to chyba wirus jest, bo nawet google niewie co to jest.

ok dzięki ten eh Tray to jest z tego co wyczytałem coś związane z Microsoft Media Center , mogę go wywalić ,a ten DXlibrary nie wiem czy to nie jest coś od directx, skanować skanowałem pokazuje że syfu nie ma wywalić go mogę nie- było tego w autostarcie i komp też chodził

Popełniłeś błąd, bo to był składnik directa…

piczer , =D> dzięki ale jeszcze nie popełniłem ,dobrze że się nie pospieszyłęm po prostu chciałem poszukać jakiś informacji na ten tamat w necie i dlatego go nie usuwałem :slight_smile:

Sory źle Cię zrozumiałem… Zresztą można było się domyśleć, że to składnik directa bo nazwa zaczyna się od dx czyli w skrócie directX…

Dobrze, że tego nie wykasowałeś. Bo z tego co pamiętam to jest składnik direct sound.

dzięki bo pewnie bym go go wykasował :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Nie ma zaco - odtego jest forum :slight_smile: