Nike Pace Vapor II IC blue


(Rafi) #1

Witam, mam zamiar kupować buty halówki.Upatrzyłem sobie Pace Vapor II IC w kolorze niebieskim(tylko takie wchodzą w gre). Co sądzicie o tych butach,może ktoś ma takie, chciałbym poznać waszą opinię.

Szukałem także w internecie buty o rozmiarze 44 ale nigdzie ich nie moge dostać.Czy wiecie gdzie mogę je kupić przez internet?

Tutaj jest link do tych butów tylko że w innym rozmiarze:

http://www.allegro.pl/item324479402_nik ... sport.html


(Persifall) #2

Twój rozmiar xd http://www.santos.com.pl/index.php?prod ... od_id=1917


(Blazejwitowski) #3

mam je - tylko że białe.

spisują się świetnie - wpadłem w nich do jeziora, cały czas na wf, czasem w nich chodze po ulicy - mam je ok lutego 2007 i poza czarnymi obtarciami(widac je bo buty są białe) to nic się z nimi nie dzieje. ja mam 44 i 2/3 - kupiłem na allegro za 165 zł.


(witek-pl) #4

Moja opinia o Nike to, nie ta sama jakość co kiedyś. Straciłem zupełnie zaufanie do tej marki po tym jak w obu butach (średnia półka cenowa) pękła mi podeszwa niemal na pół (w miejscu zgięcia) po niespełna dwóch miesiącach sporadycznego używania (mimo że buty były z przeznaczeniem na basketball, nie wytrzymały zwykłego łażenia po chodnikach). OCZYwiście mógł być to jakiś odosobniony przypadek, ale żeby oba buty naiemal na raz?

p.s. buty kupione w oficjalnym sklepie a nie z bazaru lub podróby z Chin...


(Blazejwitowski) #5

buty halowe nie nadaja się do chodzenia po chodnikach bo się ścierają...


(Draketnn) #6

Buty, spoko jeżeli chodzi o wytrzymałość, ale jeżeli na boisku jesteś dość aktywny, tak jak ja to... nie dla Ciebie. Przy ostrej grze, ciągłym bieganiu itd, po prostu obcierają bo są dosyć sztywne, jak na halówki... Ja po tygodniu odstawiłem je w kąt i kupiłem Pumy - dokładnie takie - http://allegro.pl/item337700623_puma_v1 ... oclaw.html . Najlepsze buty do gry, jakie miałem. No i też niebieskie :stuck_out_tongue:


(Paweł0303) #7

Mi też pękła w miejscu zgięcia podeszwa w Nike Tiempo(kosztowały 250zł, więc sporo). Teraz kupuje tylko Umbro i jestem zadowolony.


(witek-pl) #8

@blazejw pal licho jakby się zdarły (i tak chodzę max 2 sezony w butach po czym lądują w koszu), one pękły niemal na pół, czytaj ze zrozumieniem...