Nikt niepotrafi rozwiązać mojego problemu

Problem pojawia się zawsze gdy kliknę na jakiejś stronie internetowej w link albo obrazek , który wymaga otwarcia nowego okna Internet explorera jako wyszukiwarki albo do pokazania czegoś.Po otwarciu nowego okna nic się nie ładuje i w okne nic się nie pokazuje jest tylko białe tło.Zauważyłem też ,że zdjęcia pokazyje normalnie tzn. klikam w malutkie zdjęcie na stronie internetowej otworzy się okno zamknę je i następne też się otworzy i jest widoczne zdjęcie.Dodam jeszcze że po resecie systemu i ponownym zalogowaniu się , j e d n o k r o t n i e wszystko działa poprawnie czyli na przykład na stronie poczty w Onecie i kliknięciu na zakładkę “Napisz” otwiera mi się dodatkowe okno w którym pojawiają się rubryki ale już po kilknięciu w ikonkę pozwalającą na wybranie adresu z listy pojawia się nowe okno ale nic się więcej nie dzieje.Tak samo jest z małymi gierkami on-line za pierwszym razem idzie zagrać a za drugim już nie np. tu: http://devlinerium.com/main.php?sid=198 … 4659c41db8

Bardzo to skomplikowane i trudno to opisać.

1 - Flash ?

2 - Java ?

NARESZCIE SIĘ KTOŚ ODEZWAŁ.

NIESTETY NIC ALBO BARDZO NIEWIELE MÓWIĄ MI TE NAZWY JEŻELI KTOŚ MÓGŁBY MI COŚ BARDZIEJ PRZYBLIŻĆ CO MAM Z TM FANTEM ZROBIĆ TO BĘDĘ WDZIĘCZNY.

DZIĘKUJĘ ZA POZDROWIENIA.

Nie krzycz !!

hmmmm…jaki windows…??

Wyłącz firewalla i zrestaruj IE. Jeżeli to pomoże, to znaczy, że blokował on aplety Javy i aplikacje Flasha

Windows mam XP

Nie mam zainstalowanego żadnego firewalla. Jedyny program który przychodzi mi do głowy to Stopzilla ale to chyba nie to.

Czy tak cięszko zrozumieć że się tu nie pisze duzymi literami :twisted: :twisted:

Nadal nie poradziłem sobie z moim problemem.

Mam jeszcze jedną podpowiedz : zainstalowałem sobie taką przeglądarkę Mozilla Firefox i tutaj wszystko działa poprawnie. Ale jakoś mi ona nie leży i chcę nadal urzywać Internet Explorera.

Ludzie pomóżcie

Próbowałeś zrobić od nowa system ? Może masz uszkodzony ? Spróbuj na nowo wgrać windowsa. Myślę że problem zniknie. Oczywiście jest to radykalne rozwiązanie ale jeśli już straciłeś cierpliwość to powinno rozwiązać problem.

Powodzenia.

To normalka w Windowsie


Tego typu posty będą uważane jako zaśmiecanie forum i usuwane bez powiadomienia.

Golden Finger

A próbowałes skorzystać z narzędzia naprawy IE ?

Win z Service Packiem 1 czy nie?

Dziękuję za świetną radę “Marko1993” [-(

Nie wiem jak skorzystać z narzędzia naprawy IE :frowning:

Jeśli miałbyś reinstalować system w związku z problemem z czcionkami, to i ta zagwozdka przy okazji by się rozwiązała… Nawet chyba bardziej warto robić reinstalkę systemu dla tego zagadnienia niż czcionek… :lol:

Najlepszym lekarstwem na tego typu problemy z Windowsem jest zwykle ‘format C: /q’

Windows jest systemem, ktory lubi padac nie podajac przyczyn.

Generalnie to mozesz sprobowac odinstalowac IE calkowicie z systemu i zainstalowac jeszcze raz - powinno pomoc. Jak nie pomoze to sprobuj innej przegladarki www. Zainstaluj sobie np. Opere, albo Mozille.

Jak nie pomoze to format c: