NIS 10 vs KIS 10

KIS 2010 już wyszedł, NIS’a 2010 można pobrać ze strony Symantec’a. Bete już testowałem, chodzi szybciej od NIS 09 i proszę nie mówić że Kaspersky “RZONDZI” i Norton jest wolny. To bzdury. Chciałbym tylko Was spytać jak oceniacie pracę KIS’a 10, jakie są Wasze wrażenia itp.

Dodane 03.09.2009 (Cz) 20:39

Ooo, czyli jeszcze nikt nie ma KIS’a?

Więc co do KIS’a 2010. Pełne skanowanie wykonuje szybciej niż 2009. Choć wydaje mi się, że potrzebuje przynajmniej tyle samo, jak nie więcej zasobów co starsza wersja.

W normalnej pracy chyba troszkę mniej pamięci pobiera. Ale oceniam to na oko.

Wielkiej różnicy nie ma. Jestem zadowolony.

Co do Nortona się nie wypowiadam, bo od zawsze jadę na produkcie Kaspersky’ego.

mam pytanko-KIS 2010 działa pod Siódemka Ultimate?

Dawidd nie powinno być problemów

Własnie że Kaspersky nie podał czy KIS 10 działa pod Seven! NIS owszem, ale co do KIS’a to trza by testa zrobić.

No to zbróbta tego testa i miejta informacje.

@topic : KIS 10, NISa nie lubię - mulił odkąd pamiętam, w z każdym rokiem miało być lepiej :confused:

I jest z każdym rokiem lepiej, jestem ciekawy którą wersję jako ostatnią testowałeś?

Możesz dać link do tego NIS 2010,bo jakoś nie mogłem namierzyć.Jest tylko BETA.

Ktoś tu napisał że NIS “zamula” start systemu,jest to bzdura kompletna.Po prawdzie obydwa programy działają w identyczny sposób,wykrywalność jest na tym samym poziomie,myślę tu o wersjach 09,przecież nie można porównywać BETY NIS 2010 do finalnej wersji KIS 2010.Używam KIS 2010 na na “7”,pełna współpraca,NIS 09 mam na Viscie,pięknie działa,prawie nieodczuwalnie.Na korzyść NIS przemawia to że nie bawi się w drugie UAC co Kaspersky cały czas uskutecznia.

IMO:NIS i KIS to programy godne polecenia i używania,każdy może zdecydować co jest dla niego lepsze,tak jak pisałem wcześniej poziom ochrony jest taki sam.

a jeszcze zapytam, czy NIS 2010 działa na Sevenie?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie,mam zainstalowaną BETĘ i działa,zintegrowała się z centrum zabezpieczeń ale system wyszukuje rozwiązania problemu z kompatybilnością dla NORTON 360 :wink: ,myślę że w oficjalnym wydaniu nie będzie żadnych problemów.Z tego co czytałem na ten temat Symantec przygotowuje nowego Nortona z myślą o “7”.