Nis 2005

jak oceniacie firewalla z norton internet security ??

jest on dobry, bardzodobry czy nie?

Ciężko powiedzieć. Na pewno trochę kosztuje.

Ja osobiście używam zapory systemu windows.

Z instalowaniem firewqalla nie chce mi się bawić tym bardziej, że w pewien sposób spowalniają działanie systemu i internetu.

no to zmień podejście :?

systemowy firewall jest do duszy

co ci spowalnia ?? jeśli to jest taki problem w zamian za bezpieczeństwo… no to powodzenia (ktoś ci naopowiadał bajek - a skoro nie masz to skąd wiesz) . Zainstalowanie firewalla zajmuje 5 minut z konfiguracją --> znajdziesz je w vortalu

https://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=84

Tyle razy była o tym mowa że naprawde nie widze sensu pisać o tym ponownie.

Poczytaj stare tematy. Jest to dobry firewall. Zresztą cały pakiet.

la_verdad jak mogłeś zdradzić zapore Windows na rzecz czegoś, czego nie zrobił Microsoft? Nie pojmuję tego :smiley:

Moze darujcie sobie taki teksty, bo nie ma tu naprawde miejsca na oty.

Moim zdaniem, ów firewal jest bardzo dobry…

Mam go od 1,5 roku i w połączeniu z Nortonem AntiVirusem, spisuje się świetnie.

Codziennie, godzinami buszuje w necie, a system mam czysty jak łza.

Dokladnie.

Sam posiadamy owy firewall tylko ze edycje AntiSpyware Edition.

Do tego pakiet Norton System Works 05 Premier i nic niema szans wedrzec sie na moj komputer. Do tego ochrona rezydenta MS Antispyware.

Komp regularnie skanowany i regularnie 0 wirusow na kompie.

Jesli niebedzie mulic komputera to brac w ciemno NIS 2005.

To jest pewny zakup ktorego napewno nie pozalujesz.

Mam pewne podejrzenia że la_verdad już to zrobił :slight_smile: - patrz tutaj Tylko że wobec tego ten temat jest chyba ciut spóźniony…

nie, bo własnie odnośnie tego firewalla miałem wątpliwości, ale skoro mówicie że w tym pakiecie jest dobry to ok, tak bym jeszcze zainstalwał kerio, ale chyba nie ma potrzeby

Ok, czyli spóźniona jest tylko rada Patricko :slight_smile: Jeśli o to chodzi, to instalacja Kerio nie ma sensu, nie sądzę żeby był on w czymś lepszy niż program Symanteca za ciężkie pieniądze