Niska jakość obrazów, zniekształcenia

Witam. Od niedawna mam pewien problem z ktorym nie moge sobie poradzic. Na poczatek konfiguracja mojego sprzetu: E8200, 4GB RAM, GF8800 GTS 512 (os Win XP). Problem polega na blednym wyswietlaniu obrazow, tak bitmap jak i tekstur. Czasem jest to kwestia jakby sie zdawalo obnizonej ilosci kolorow, a w innym przypadku postrzepienia krawedzi. Chcialbym dodac ze w ustawieniach k. graficznej wszystkie suwaki docelowo zmierzaja w strone wysokiej jakosci. Problem ten irytuje mnie zwlaszcza przy korzystaniu z internetu. Nie wiem czy to kwestia konfliktu sterownikow i systemu czy hardware’owe uszkodzenie k. graficznej. Dodaje screen i ciekaw jestem czy zobaczycie go w normalnej jakosci czy w takiej jak ja to widze (czyli totalna zalosc). :slight_smile: Przyjme wszsytkie pomysly co z tym fantem mozna zrobic :slight_smile:

(zainstalowalem najnowsze drivery, problem pozostal)

pulpit04wc7.png

przeinstaluj DX. Ale na moje oko to wina sterów albo karty.

Wywal aktualne stery od grafy i zaisntaluj te. Jak to zrobisz to jeszcze zainstaluj Directx’a.

Przeinstalowanie sterow nic nie dalo. I zaczynam sie zastanawiac czy problem dotyczy calosci grafy czy tylko renderowanych stron www. Moj net to orange freedom, a wiec mobilniak. Trace juz cierpliwosc.