Niska prędkość pobierania plików

no co

Weź sie w tej kwesti nie wypowiadaj. Nie ma usługi Livebox nigdy coś takiego nie istniało. Livebox to router pod taka nazwą.

A, głupi jestem. No tak. Ale mimo wszystko to nie zmienia faktu, że nie podał, jaką ma uslugę.

LiveBox 2.0 | Orange Polska - wygląda jak usługa?? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Człowiek się myli.

Może tak, może nie. Ja 15 lat żyłem z ta usługa neostrady i nawet jak by mi napletek żywcem zdrapywali nie wróce. Najgorsza usługa pod słońcem. Przesadziłem z tym napletkiem, ale wiadomo o co chodzi :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Przeszedłem na LTE bez limitu danych do 60Mb/s od T-Mobile i dopóki mi nie podłaczy ktos światłowodu lub T-Mobile nie wycofa usługi/oferty to trzymam się jak super glue. :slight_smile: Dzioała najlepiej i tyle, oczywiście router z modemem LTE czym nowszy, lepszy i wiecej pasm agreguje nawet przy tak ograniczonej predkosci daje swoje :slight_smile: (Mam Huawei B818 z agregacja 4 pasm. 99% przypadków nie zalezy od pory dnia i nocy tylko od serwera, z którego pobieram, ale najcześciej 80-100Mb/s, chyba im ogranicznik sie popsół :stuck_out_tongue: )

zbereźny jesteś, wiesz?

Każdemu się może zdarzyć przy dobrym humorze :slight_smile:

Nie.

Zero dystansu do siebie i nie umiesz się śmiać z takich rzeczy.

https://cik.uke.gov.pl/uslugi-teleko/pomiar-predkosci-internetu/umowy/

5Mbps kontra reklamowane 10Mbps dość kiepsko wygląda, choć jeżeli był wcześniej informowany że na więcej nie może liczyć, to na polepszenie warunków nie ma mowy.

W przeciwnym wypadku na pewno przyjmą zgłoszenie.

Przyjąc zgłoszenie moga bo im najmniej zalezy na czym kolwiek, ale centrali bliżej jego nie przesunął, kable miedziane moga iśc dwa razy dłuzej , nie w linii prostej do centrali, obciązenie centrali, których juz się nie rozbudowuje, a klientów upycha ile wlezie bo przeciez inwestują w światłowody.