Niska wydajność w grach na niezłym PC

Witam.

Jest problem z wydajnością w grach. Konfigurację komputera podałem na dole. Podczas grania w FIFA10, PES 2010 obserwuje spadek wydajności. Mianowicie najbardziej widoczne jest przycinanie podczas długich podań lub rzutów rożnych gdy wielu zawodników jest na ekranie. Ekran przewija się mało płynnie. Na wydajność w moim przypadku absolutnie nie mają wpływu sterowniki i ustawienia grafiki w grze, ponieważ testowałem już je chyba wszystkie możliwe sposoby, zawsze było tak samo.

Mam zainstalowany AMD Dual Core Optimizer.

Temperatury są w normie.

Dysk nie był dawno defragmentowany ale komp jest świeżo po formacie.

Ostatnio zmieniałem często sterowniki.* Powinienem reinstallować gry po każdej zmianie?

W tle nie działają żadne dodatkowe programy mogące spowalniać kompa.

W jaki sposób mogę poprawić wydajność w grach? Piszcie. Będę wdzięczny za każdą, nawet mało pomocną odpowiedź, bo sam nie mam już pomysłu.

Config:

AMD Athlon 4800+ Dual Core 2.4GHz

2GB RAM

nVidia GeForce 9600 GT (najnowsze sterowniki w wersji niepodpisanej - beta)

Windows 7 Ultimate

Zasilacz chyba nie wpływa na wydajność?

*sterowniki zmieniałem w taki sposób: Odinstalowanie Physx i Display Driver z “Dodaj/Usuń Programy”, restart PC, czyszczenie pozostalosci, restart PC, instalacja sterownikow.

Czy masz jakiś program zabezpieczający? jeśli tak jaka jest sytuacja po jego wyłączeniu?

Zainstaluj normalne sterowniki z tej strony http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl z wersją beta mogą być problemy. Napisz jaki dokładnie masz zasilacz (marka, moc), windows 32 czy 64bit? Zobacz jakie masz zużycie pamięci RAM podczas grania.

System jest 32-bitowy

Sterowniki stabilne miałem i też było fatalnie;/

Zasilacz: 500W (niestety marka z czarnej listy ale ojciec uparł się ze jest dobry i nie da kasy na normalny zasilacz)

Przeinstalowałeś directx po zmianie sterownikow, jest najnowszy?

Daj tacie do poczytania http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1199271.html

A sproboj wylaczyc synchronizacje pionowa w panelu sterowania nvidii. Nie jestem pewny czy to pomoze ale warto sprobowac. Jesli nie pomoze to bedziesz mogl ja wlaczyc z powrotem :wink:

NIe przeinstalowywałem Directa po zmianie sterowników. A jest to konieczne???