nLite - opis scalania SP2, wyrzucania śmieci

Mam prośbe. Jesli ktos zna jakiś dobry link do opisu nLite, to

niech go “podeśle”. Chciałbym scalić XP z SP2, przy okazji wyrzucając przegladarke IE, Windows Media Playera 9 (kodeki powodują, że nie działa mi mikrofon) i kilka zbędnych rzeczy.

Z góry dzięki.

wyrzucenie IE, o ile jest w ogóle możliwe, to może spowodować problemy z działaniem innych programów. wiele programów wykorzystuje sinik IE do swojej pracy.

co do pierwszej odpowiedzi, to nie chcę wyrzucac silnika IE. Co do drugiej to chyba nie wiesz o co mi chodzi. Chcę zrobić płytę instalacyjną XP ze zintegrowanym SP2 i bez zbednych aplikacji…

nLite - poprawiamy okienka :

http://www.purepc.pl/node/881

no freedom…w końcu juz jakaś konkretniejsza odpowiedź :slight_smile: . Dzięki, poczytam, zobaczymy…

Złączono Posta : 31.03.2007 (Sob) 18:55

…a może mi ktoś powiedzieć, czy można cos wyrzucić z SP2 przed scaleniem z XP. W SP jest aktualizacja WMP 9 której nie chce scalać z XP.

Jeszcze jedno, czy mozna wypakować SP2 (tzn wyodrębnic pliki z Cabinet).

Złączono Posta : 31.03.2007 (Sob) 19:03

aha jeszcze jedno. Co to za pliki z rozszerzeniami IN_ i SY_ . Czy to stery? (chodzi głównie WDMA_VIA.IN_). Właśnie znalazłem te pliki w instalacji Windows i chyba mi są potrzebne. Bo SP2 zamnienia mi stery od karty muzycznej VIA97 i przestaje mi działc mic. Chciałbym te stery jakoś wgrac po scaleniu z SP2…