nLite-źle okrojony win xp


(Joni987) #1

Witam,

Kroiłem niedawno windows xp z sp2 w nlite, jednak chyba wywaliłem zbyt dużo opcji bo windows po załadowaniu systemu i załadowaniu instalatora systemu (tuż przed samą instalacją) wyświetla błąd, pokazuje się on na tyle krótko że nie mogę zdążyć go przeczytać jednak z tego co mi się udało dostrzec ma to coś wspólnego z lsass.exe. Po nim system się restaruje znowu włącza się instalator i tak w kółko.

Męczyłem się już i robiłem mniej okrojone wersje systemu, jednak nadal występuje ten sam błąd i niemoge dojść konkretnie o co chodzi, a nie chciałbym łopatologicznie cały czas instalując na nowo win dochodzić o którą/e to opcje win chodzi.

W obecnie używanym przez siebie (również okrojonym) windowsie xp sp2 mam mniej wywalonych opcji win, i jak dla mnie jest to zbyt mało okrojony win, jak i z niektórymi opcjami przesadziłem np. niema IE.

Wklejam oba pliki do odczytu przez nLite (1.4.5):

Niedziałający win xp: http://up.wklej.org/download.php?id=d06 ... 52226e7640

Działający win xp: http://up.wklej.org/download.php?id=ce1 ... e5461e6f48

Również wklejam je jako tekst - wypisane opcje są tymi zaznaczonymi do usunięcia.

Niedziałający win xp: http://wklej.org/id/65f3b57788

Działający win xp: http://wklej.org/id/26349ef48f

Byłbym bardzo bardzo wdzięczny za wszelkie rady, czego nie powinienem usunąć z windowsa, lub może co mogłbym jeszcze z niego wywalić - co jest zbędne.

Prosze o nie pisanie postów typu 'modyfikowanie windowsów jest nielegalne, sprzeczne z prawami autorskimi' itp. Proszę tu tylko o podanie informacji na wyżej wymieniony temat, a nie na temat potencjalnych konsekwencji moich działań.


(Klossj23) #2

To może na początek nie wywalaj "Zasady zabezpieczeń lokalnych"


(Joni987) #3

w niedziałającej instalacji miałem ją już odznaczoną (zostawioną z win), tylko w tej obecnej ją wywaliłem, ale bez niej jak widać działa

W dniu 19.05.2008 , o godzinie 0:43 został dopisany post przez Franc

Z problemem w końcu się uporałem, niewiem czy to przez usunięcie aktualizacji windows z instalki czy przez usunięcie wyglądów systemu windows, czy morze przez zostawienie net.framework - będącego jak pisze bezpiecznym do usunięcia, jednak nowy windows chodzi i to bardzo dobrze.

Wklejam plik z którego można go ściągnąć (tak jakby ktoś potrzebował) - Polecam!

http://up.wklej.org/download.php?id=b93 ... 04c496f919

:slight_smile: