No i problem gotowy

Mam problem… Zainstalowalam K-Lite Codec Pack i jak wiadomo w tym packu znajduja sie wszystkie potrzebne kodeki, niestety jednak nie moge odtworzyc filmu calkowicie, pojawia sie bowiem sam dzwiek a jesli juz zdarzy sie to obraz sie zacina. Prosze o pomoc

Odinstaluj wszystkie kodeki.

Pobierz ALLPlayer 2.1 test 16 i zainstaluj.

Po instalacji użyj LiveUpdate do pobrania kodeków. Program pobierze odpowiednie kodeki i wszystko będzie działać.

:x-mas:

:roll: a gdzie ja znajdę to ów LiveUpdate w ALLPlayer 2.1 test 16?

Zupełnie nie mam o tym pojęcia ale z tego mi mi wiadomo, to LiveUpdate wykorzystuje się raczej do bieżącej aktualizacji definicji wirusów a nie do sprawdzenia, jakich kodeków brakuje.

Co robić? :frowning:

Zupełnie o tym pojęcia nie mam.

Jednakże ALLPlayer’a zostawiłam jak narazie i nic nie kombinuje, tylko czekam na jakies wskazówki.

Z góry wielkie dzięki :slight_smile:

ALLPlayer sam sprawdza i wyświetla jakich kodeków brakuje.

Odinstaluj wszyściusieńkie i zainstaluj Full K-Lite Codec Pack

LiveUpdate znajdziesz w opcjach ALLPlayera.

Tak jak radziliście- zainstalowałam ALLPlayer’a 2.1 test 16, weszłam w opcje Live Update i sciągnęłam wymagane kodeki. Faktycznie zmiana jest bo filmy, które dotychczas w ogole nie chciały odpalić, włączają się. Jednak problem istnieje nadal. Ów filmy w prawdzie się odtwarzają ale niestety obraz się zacina a nastepnie zanika (wyskakuje zielone tło z innymi kolorkami), a poza tym dzwięk jest szybszy od obrazu.

Kompletnie nie wiem co teraz robic.

Jest na to jakas rada?

:cry:

Pirat ? :twisted:

Tak - źle ściągnięty :frowning: