NO IP - obsluga

moj kumel zakupil sobie niedawno neo 1 mb i ma liveboxa chcielismy pograc w CSa 1.6 u niego a okazalo sie ze nie mozna wejsc na jego serwer. Kumple w klasie coś mi tam tlumaczyli ale i tak nie zrozumiałem powiedzieli mi zebym sciagnoł program NO - IP ale nie wiem jak go obsłużyc :confused:

To powodzenia.

Ten NO-IP służy do zlokalizowania numeru IP… Oto opis:

Z tego co wiem i co mówili tutaj na forum - był podobny temat - to IP w neo zmienia sie po ponownym uruchomieniu internetu, wiec nie powinno być problemu. Moze ustawil serwer jako LAN?

A tak właściwie… To chyba nie ta kategoria forum :shock:

to i ja wiem po postawieniu serwa on staje sie serwem na Lanie a koledzy wytłumaczyli mi ze jak ściągne no IP i odpowiednio go skonfiguruje to bedzie mogl zakladac serwa

Proszę Cię fiłek, pisz troche bardziej zrozumiale, bo z tego co tutaj napisałeś nie potrafie nic wywnioskować ;/

Z tego co sie domyśliłem to Twój kolega stawia serwer przez Dedicated Server, a domyślną opcją (do grania w sieci) jest Internet - po zmianie na LAN nie wszyscy mogą na niego wejść.

On tylko moze wejsc na tego serwa a my nie :confused:

A jaki komunikat sie wyswietla?

poprostu nie chce sie podlaczyc do serwa … :confused:

To twoj kolega musi popróbować coś z Neostradą, ale nie wiem czy ten program mu pomoze…

z neostrada tzn ??

fiłek

Proszę edytować własne posty.

Na forum używamy polskich znaków

Niech sprobuje wpisac sv_lan 0 w konsoli

NestoR To nic nie daje :confused:

asterisk Miałem zepsuta klaw :confused:

fiłek

Ale masz teraz dobrą i popraw.JNJN