No ja jak zwykle zawsze mam problem!

Mój problem polaega na tym, że gdy zainstalowałam sobie emule…to po pewnym czasie (czytaj 1 dzień) miałam cały dysk c zapełniony. musiałam sformatować komputer gdyż nie chodził jak należy…

teraz gdy już mam sformatowany i ponowienie mam emule boję sie że sie to powtórzy Prosze Was dajcie mi jakąś rade :smiley:

z góry dziękuje :-o

może ściągałaś tyle rzeczy i wszystko szło na C: że zabrakło miejsca? Zmień sobie folder do którego ściągasz

yyy to znaczy jak zapełniony??

Witam

A eMule przypadkiem nie rezerwuje sobie miejsca na dysku, aby uniknąć późniejszych niedogobności z brakiem miejsca na ściągany plik. Pewnie rozpoczęłaś ściąganie wielu plików i stąd to zapełnienie.

W innym wypadku robi się śmietnik czego sama doświadczyłaś :smiley:

Nie rozgryzać… I nie prowokować w ten sposób problemów… :idea:

Jakoś nie wydaje mi się, abyś używała go do ściągania backupów posiadanych programów, więc jak masz zamiar łamać prawo, to radź sobie z tym sama. Nie oczekuj od nas pomocy… Toż to przecież forum o legalu. To samo tyczy się wszystkich innych amatorów P2P pokrzywdzonych przez los, bo każdemu się “nie łonczy… pomurzcie bo ja nie umie tego skonfigorowac PLIZZZ SZYBKO PILNE” :-x

Pawek ale ty nie wiesz czy ona ściąga legalne rzeczy czy nie. Może ściąga np. Linuxy.

Może i nie jest tego do końca pewien ale w tym co napisał jest dużo prawdy. 8)

Dodzik, proszę Cię bardzo - nie rób z Pawka “wałka”! :evil:

Z całą pewnością Natalia OO9 ściąga linuksa, by tym sposobem wznieść się na poziomy inteligentnej informatyki! :twisted:

I w samej rzeczy jest to jedyny powód - dla którego bawi się osiołkiem! :twisted:

Takie bajki to nie na tym forum. :evil:

Swoja drogą, to się cieszę - że Natalia 009 ma problemy; kłania się VII przykazanie z Dekalogu! :twisted:

Czy każdy kto używa p2p musi zaraz być złodziejem ?? :shock:

Nie każdy, ale w większości przypadków tak jest. Wystarczy poczytać sobie tematy na forum, jest wiele takich w których od słowa do słowa wychodzi szydło z worka. 8)

choć z jednego problemu możemy się cieszyć. :smiley:

wcale nie robie. chyba sobie po offtopicowaliśmy :slight_smile:

Dzieki :frowning:

To może być powód tego zapełnienia dysku. W dc++ jest tak samo, tzn rezerwuje sobie miejsce na hdd i jak się rozpocznie ściąganie wielu plików jednocześnei to może zabraknąć miejsca.

Zrób tak jak napisali nlukasn oraz dodzik i powiedz czy pomogło :slight_smile:

PS: po co formatować dysk jak jest mało miejsca, wystarczy pousuwać niepotrzebne rzeczy :slight_smile:

A nie lepiej używać DC++??

OT :arrow: KOSZ

Nie wrzucaj zbyt wielu plików naraz. Patrz na objętości plików, miejsce docelowe pobierania, a także Twoje wolne miejsce na HDD.

albo jak kolega dzodzik =D>

Omg…

Na tym forum przyjmujemy, że format jest wyjściem z każdego problemu , jest to ostateczność. Przyjmujemy, że każdy zna to niepochopne iu desperackie rozwiązanie. Jednak format dysku powinno siętylko wykonywać w skrajnych przypadkach. Nie świeć tu takimi radami bo i tak nie zabłyśniesz :stuck_out_tongue: