NOD 32 a Microsoft Outlook

Mam problem z wyborem klienta pocztowego.

Zmieniłem antywira z Nortona na NOD32.

Norton skanował Thunderbirda, a NOD32 skanuje chyba tylko Microsoft Outlook.

Czy naprawdę nie można ustawić aby NOD32 skanował pocztę Thunderbirda ?

Jeśli nie, to jaki ma być ten Outlook ?

Microsoft Office Outlook czy Outlook Express ?

Nod32 skanuje wszytskie wymienione przez ciebie klienty poczty, i tak saknuje na ustawieniach dosmyslnych.

(Mam je trzy oraz NOD32 i wszytsko ładnie skanuje)

EMON-Ustawienia-Domyslne

Ja również mam NODa i Thunderbirda i wszystko działa w porządku. Nic nie musisz skanować. NOD wszystko zrobi automatycznie podczas odbierania poczty. Wyślij sam do siebie maila z jakimś trochę większym załącznikiem ok 2 MB. Skonfiguruj Thunderbirda i sam zobaczysz jak NOD będzie sprawdzał. A masz włączpnego strażnika? To jest dość istotne.

Nod32 skanuje poczte Thunderbirda, może spróbuj przeinstalować Nod’a

Oczywiście że nod skanuje tą pocztę.

Po prostu ikonki od skanowania nod’a pojawiają się dopiero, gdy jest pobierany przez pocztę jakiś większy plik.

Ale działa zawsze :wink:

Skanuje skanuje też mam Thunderbirda i do tego rewelacyjny nie mulacy komputera antywirus , przeskoczyłem na niego z Kasperskyego jestem po prostu w szoku nie odczuwam zadnego pogorszenia pracy systemu.

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Jestem spokojniejszy wiedząc że NOD32 skanuje pocztę Thunderbirda.

Nie widziałem skanowania NOD’a bo miałem w Thunderbirdzie ustawione zabezpieczenie połączenia na SSL obsługiwane przez port 995 a NOD ma domyślny port 110.

Już wiem co jest grane, szyfrowanie SSL :slight_smile:

Po trzech latach siedzenia na Nortonie (NIS) muszę rozgryść tego NOD’a :lol: chociaż Norton chyba też nie skanował poczty po przestawieniu na SSL.

Już nie pamiętam :frowning: