NOD 32,pytanko jak zaktualizować go,problem

tak jak w temacie :slight_smile: czy ktoś posiada tego antiwira i orjentuje się jak go się aktualizuje,zainstalowałem go z gazetki "komputer świat’ z miesiąca czerwca 2006,cd 13 :frowning: i podobno co miesiąc trzeba go właśnie aktualizować.czy to prawda że tylko za pomocą tej właśnie gazety kś :o czy da się za pomocą neta :frowning:

Złączono Posta : 12.09.2006 (Wto) 16:27

mam nadzieje że wiećie o co mi chodzi :oops: ponoć co 2 nr gazeta zamieszcza aktualizacje :frowning:

W gazecie masz miesieczną wersję na licensje która jest przedłużona wraz z kolejnymi edycjami gazety.

Jeśli masz licensje to wchodzisz normalnie w noda => aktualizacja => aktualizuj teraz.

Gdy wejdziesz w narzędzia => informacje => to co Ci się pojawia?

Musisz co miesiąc instalować wersję z Komputer Świata,bo ona aktualizuje się przez miesiąc.

No ale jak się bawiłeś z BIOSEM czyli zformatowałeś ustawiena w nim to je ustaw z datą w pierwszej kolejności, bo możliwel, że w takim przypatku ci licencja wygasła.

-nic nierobiłem :x a właśnie teraz kupiłem "komputer świat cd19/2006 z 11 września.i akurat niema na cd załączonej aktualizacji,potrzebuje 1 numer do tyłu 18/2006.czy ktoś posiada ten nr. i z płytki ten nr.do aktualizacji .z góry będe wdzięczny :slight_smile:

Złączono Posta : 12.09.2006 (Wto) 17:57

bo muszę czekać albo 2 tygodnie do następnego nr,albo wcześniejszy nr. !!

Nie przejmuj się takim gadaniem jak The neo - koledze pomyliły się fora :?

Zawsze w oczekiwaniu możesz zainstalować triala np. kaspersky 6, bitdefender, F-secure (lub inny) i przeczekać :wink:

OTy-> KOSZ

The neo - radzę powstrzymać się z nieodpowiednimi poradami.

Redakcja kś skończyła z publikacją tego antywirusa pozostaje kupić licencje albo szukać innego antywirusa. PS. Trzeba było czytać uważniej gazete to byś widział :slight_smile: