Nod się nie aktualizuje

Witam. Od wtorku nie chce mi się zaktualizować Nod 32 2.7. Pisze tylko że aktualizacja nie jest wymagana. Czy ktoś ma podobny problem?

ten sam problem mam ja. wiec nie tylko u ciebie. :smiley:

nie wiem, ale być może ESET wyłączył wsparcie aktualizacji dla tej wersji, tzn. starszej niż 3.0. Jak wiemy wersje 2.7 działają na Fix’ie i być może o to chodzi. W tej chwili toczy się walka 8) o działający Fix do wersji 3.0. Ja z kolej miałem taki problem, że nie można było aktualizować def. wirusów z dysku twardego po ściagnięciu aktualizacji ze strony ESETa, notabene teraz już nie ma tej strony. znajdowała sie tu: http://pomoc.nod32.pl/support-center/in … ot=3&id=10, a plik aktualizacji nazywał się: plik - nod32_mirror_polish.zip; po podaniu haseł i ściągnięciu i rozpakowaniu można było aktualizować lokalnie. Ale w sieci pojawiło sie parę stron z hasłami i to jest być może przyczyna waszego kłopotu, no bo nie wiem czy to legalne kopie czy nie :smiley: , ale powodzenie.

ciekawe, ale starsza wersja tez nie chodzi. testowa również

nie chodzi ??? znaczy nie aktualizuje się?? Bo chyba w nowej wersji nie ma jakiegoś tam limitu np. trial 30 dni i tylko przez tyle wszystko działa,. Jak była wydawana wersja beta to hasła brzmiały: essbeta i na tym hasle i loginie można było aktualizować, teraz podejrzewam że w pełnych wersjach bez nie można aktualizować bazy. Trzeba kupić licencję to dadzą hasła!

Witam,w wersji 2.7 aktualizacje beda mozliwe od jutra poniewaz maja awarie.Natomiast nod32 w wersji 3.0 aktualizuje sie bez problemu.Poprostu zadzwoniłem dzis do nich i wszystkiego sie dowiedziałem.Mieli równiez awarie na wersji 3.0 ale to juz naprawili a o problemie aktualizacji w wersji 2.7 nawet nie wiedzieli,co im uswiadomiłem:P wiec powiedzieli mi ze jutro juz powinno byc wszystko ok…a co do wersji to dowiedziałem sie tam od nich ze wersja 3.0 jest tak samo skuteczna jak 2.7 i zjada tyle samo ramu natomiast ma lepsza ochrone wirusów jeszcze nie napisanych.Wiec wychodzi na to ze jest lepsza.Sa,m dzis ja pobrałem i zeczywiscie wydajnosc i ilsc ramu nie spadła,a i interfejs ładniejszy:P

Mam nadzieje ze pomogłem wszystkim polakow w rozterce:D Pozdro!

jak to sie nie aktualizuje :o

5a20396f8bf6ee16m.jpg

witam

ja mam wersje programu nod32 2.5 i mowi mi ze aktualizacja nie potrzebna,a wersje bazy wirusow mam z 25.12.2007 i w ogole program o tym nie wspomina!!nie aktualizuje i koniec.a mam wszystko na automatic.czyzby dalej mieli problem na ESET??

a z pomocy technicznej eset.pl poradzili mi zebym sciagnela sobie program w nowszej wersji i ze wtedy nie bedzie problemu-to jest aktualizacja automatyczna w tym programie czy nie?nie chce nowego programu tylko nowa baze wirusow!!ktos ma pomysl jak to zrobic?