NOD32 2.5 - co z tą aktualizacją?!

Nie wiem co się dzieje, ale mój NODzik nie znalazł żadnej aktualizacji aż od 22 marca (16:04).

To jakieś błędy serwera czy co?

Błagam pomóżcie, to jest mój pierwszy i zapewne jedyny problem z tym AVem.


Jeśli miałbym wklejać jakieś logi albo coś to mówcie w miare dokładnie:jak? i co? bo nie jestem specjalnie zaawansowanym użytkownikiem.

Mam WINa XP SP2, 256 RAMu, Athlon 1800, GeForce 4 MX 440

Najnowsza wersja aktualizacji to 1.1458 (20060324).

U mnie niestety tez nie aktualizauje się i pokazuje ze ma najnowszą wersje bazy danych, najprawdopodbnie awaria serwera.

Ja mam jeszcze gorzej : 2006 03 21. :frowning:

Ale miejmy nadzieję ,że to tylko coś z serwerem baz wirusów.

U mnie ostatnia aktualizacja: 22 marzec.. Więc wszystko jest ok :mrgreen:

PS. Nie ma co przywiązywać znacznej uwagi co do bazy sygnatur noda, gdyż ta jest dość uboga w porównaniu z innymi antywirusami.

NOD32 jednak wygrywa ze wszystkimi najlepszą heurystyką, więc jest tak, jakby ta baza była mu potrzebna gdzieś na 30% - 70% potencłu programu stanowi heurystyka

Właśnie też o tym info szukałem mam tak samo jak Bunio : Marzec 21, nie łączy mi się z serwerami. Może masowo padły ? :stuck_out_tongue:

Coś jest u Was nie tak, ja mam tak jak Zenek Rolnik - 1.1458 z 24.03, tak samo jak ostatni na stronie: http://www.nod32.pl

serwer:

u1.eset.com

w tej chwili pobrała się aktualizacja:

1.1458(20060324)

Może wprowadzili zabezpieczenia przed piracikami :x

fiesta : na triala tez ? :smiley: Bo ja mam jeszcze kilka dni triala i nie pobiera :stuck_out_tongue:

To zmieńcie serwery aktualizacyjne 8)

Zarówno w pracy na serwie jak i w domu aktualizacje pobierają się bez problemów. 8)

Jak z wersjami trial nie orientuję się, posiadam pełne wersje z aktualną subskrypcją.

Aktualizacja OK. Server: http://ruwarez.net/ndp/

Z legalności jest wszytsko wporządku (Licencja na 2 stanowiska) :stuck_out_tongue:

Aktualizacje ruszyły na obu komputerach, i są wagi prawie 4 mb.

Chodz mimo iz na stronie dostępna wersja to 1.1458 (20060324), starą brało jako najbardziej aktualną.

No i teraz pobiera te 4mb. 8)

Co do legalności.

Mam tak samo jak Zenek licencję na dwa stanowiska. :slight_smile:

ja mam triala i też właśnie przed chwilą pobrałem 4 mega z datą: 27.03! i tak dobrze jest!

Też uzywam Noda i nawet nie zauważyłem, zadnych problemów z aktualizacją

nawet nie zauważyłem kiedy pobrało :wink: Już jest w porządku.