Nod32 czy Kasperski Antywirus

Czy są to porównywalne programy? Który jest bardziej skuteczny? Muszę kupić antywirus i nie wiem który jest lepszy? W statystykach Kasperski, a Wy co sądzicie?

Jak dla mnie nieporównywalne. Używalem dość dlugo NOD’a i miałem często problemy. Teraz mam Kaspersky i jestem o wiele bardziej zadowolony. Jak dla mnie wybór jest jeden - Kaspersky

Ja tam na Nodzie się jeszcze nie zawiodłem, nie ma żadnych problemów.

romo poczytaj na forum - temat poruszany wielokrotnie

Pojawiła się niedawno szósta wersja Kasperskyego. Nie testowałem jej jeszcze, ale jestem ciekaw co tam zmienili :slight_smile:

Być może będzie to produkt konkurencyjny dla NOD-a, ale to się okaże w testach :wink:

Proponuję zainstalować sobie wersje testowe. Najpierw tą, potem tą i potestować.

to jest najlepsze rozwiazanie … ale ja od siebie polecam NOD32

niskie obciazenie systemu … :spoko:

…i maksymalna ochrona!

Ja używałem długo kasperskiego ale obciążał mi kompa (850mhz i 384mb ram i win xp) Zainstalowałem Bitdefender 9 i jestem zadowolony- większa wykrywalność wirusów niż kaspersky.

i znowu wojna:-) nod jest dobry na slabsze kompy!! ja mam kasprzaka przy 256 ram-u i wszystko smiga

Sam korzystam z Kasperskiego :mrgreen: jestem bardzo zadowolony zarówno z antywirusa jak i produktu Kaspersky Anti Hacker. Więc polecam produkty Kasperskiego uważam je za niezawodne.

NOD 32 też jest bardzo dobry i praktycznie nie “czuć” jego obecności i działania w systemie, a wykrywalność stoi na bardzo wysokim poziomie.

Miałem KAV’a b.dobry ale troche pamięcio żerwny :confused: Teraz przesiadłem się na noda i jest o wiele lepiej.

moim zdaniem Kasperski jest skuteczniejszy :wink:

OMG nie wierzę: kolejny temat jaki AV :x :x :x

No cóż ale skoro taki powstał to trzeba się wypowiedzieć.

1. korzystamy z forumowej szukajki.

2. Korzystamy z przyklejonych tematów

3. Instalujemy trial KAV.

4. Po miesiącu instalujemy triala nod32

5. Porównujemy i zostawiamy lepszego.

6. Osobiście jestem za nodem. Większa skuteczność, dużo mniejsze zużycie pamięci. Świetny i niezbyt drogi AV.

(podobno kancelaria prezydenta nawet z niego korzysta) :mrgreen:

Co tam kancelaria JA go urzywa…łem:) i byłem zadowolony a Zainstalowałem kasprzaka i Patrz

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ht=#496326

to wkońcu przez kasprzaka było musiałem zastosowac Unistal

Nie wiem czemu wszyscy piszecie że Kaspersky jest pamięciożerny :shock: Ponizej zrzut mojego menadżera zadań. Razem 3 procesy. W tym KAVPF.exe to firewall kaspersky. Wszystkie razem biorą niecałe 17 MB Ram, a wy piszecie że jest pamięciożerny ?? NOD32 brał u mnie między 20 a 30 MB, do tego Zone Alarm 10 MB i się robiło około 40…

screenshot0017zl.jpg

Witam.

Mam zainstalowanego KAV Personal Pro 5.0 z Entera.

Licencja kończy się 30 kwietnia 2006 roku.

Wszystko chodzi bez problemu.

Można odnowić licencję na następny rok w dobrej cenie.

Skorzystam.

Procesor Intel Celeron 1,7@2,05GHz

RAM 512MB