NOD32 Czy Kasperski internet security

witam mam problem jaki program anty wirusowy kupić NOD32 czy Kasperski internet security proszę o pomoc bo chce mieć dobry program anty wirusowy który będzie dobrze chronił mój komputer bo prowadzę firmę i ma na nim dane moich klientów.

Dużo takich tematów . opcja :szukaj:

Ale osobiście bym KIS wybrał.

Nod32 mam 2 lata i wiem ze jest najlepszy…A tak wogole jest w najwyzszej czołówce bo malo zabiera pamieci- wcale nie muli kompa

Ja od bardzo dawna używam KIS i jestem bardzo zadowolony. Ale tak naprawdę to co osoba to inna opinia o tych pakietach zabezpieczających.Także wybór należy do ciebie.

NOD32 zabiera mniej pamieci od KIS

DARKx a od kiedy liczy się jego zasoborzerność a nie skuteczność.

Każdy będzie chwalił to co ma…

Osobiście polecam KIS.

Jak wyżej - KIS będzie najlepszym wyborem.

Poczytaj: viewtopic.php?f=6&t=268735

Zdecydowanie KIS- chroni przed wszystkim, DANE OSOBOWE (loginy, hasła, konta itd), nie obciąża systemu.

Oczywiście, że liczy się skuteczność a nie zasobożerność, ale moim zdaniem to trochę drażniące kiedy widzisz że cały twój komputer pracuje tylko po to by udźwignąć antywirusa :slight_smile:

Wybrałbym NOD32 i zaporę do tego dobrą. No i przede wszystkim trzeba pamiętać o aktualizowaniu systemu (lub włączeniu automatycznych aktualizacji).

Jeżeli masz firmę to tylko :

NOD32 lub KIS. :wink:

Kaspersky to jest dobry szpieg KGB - wystarczy odinstalować a póżniej ,drapać" przez pół roku, pomoże tylko format. :slight_smile:

Edit : przeszło rok temu instalowałem avast! Professional Edition jednej osobie z rodziny oraz znajomemu na komputery firmowe i nie narzekają.

Ja posiadam Noda ale do firmy lepiej KIS

Ja polecam KIS i do Firmy i do osobistego komputera, ale ważna jest jego poprawna konfiguracja!