NOD32 przereklamowany?

Witam,przez ostatni miesiąc miałem zainstalowanego NODa32 w wersji testowej i przez ten cały miesiąc ani razu nie wszczął alarmu że znaleziono wirusa na np jakiejś stronie i przy żadnym skanie nic nie znajdywał.Teraz zainstalowałem sobie Bit Defendera 9 pro plus z gazetki Ekspert i zaraz po włączeniu i przeskanowaniu kompa poznajdywał różne syfy których nod nie znajdował,nawet gdy miałem avasta to on wszczynał alarm że na stronie danej jest wirus a nod nic.Więc myślę że nod jest przereklamowany.To prawda że bardzo lekki dla kompa ale jakiś dziwny.Co o tym sądzicie??

Też to miałem ale w poprzedniej wersji,po zainstalowaniu Nod32 a używam już 2 miesiące znalazł i to parę wrednych,więc nie wiem czemu tak piszesz,pierwsze znalazł po całkowitym usunięciu pozostałości po poprzedniku.Ja jego polecam a wybór jak zwykle należy do Ciebie.

tez am noda.slaby jest i tyle. nie znalazl jakiegos syfa.dopiero jak skanowalme to wykazal a mam ustawiony monitor. jednak uzywam go bo nie onbiaza systemu.

bit defender też nie obciąża kompa :wink:

Jak się nie potrafi z niego korzystać to sie potem wypisuje takie bzdury.

Skonfiguruj go według wskazówek:

http://www.wilderssecurity.com/showthread.php?t=37509

To wtedy zobaczysz co potarfi

:mrgreen:

był dobrze skonfigurowany

a możę on znalał bazę danych wirusów noda ?? przecież tam są próbki wirusów

tam są szczepionki.On już był odinstalowany.I znajduje także syfy na różnych stronach w necie.A te co znalazł na kompie były w innych miejscach :wink: