Nod32 zawiechy

Witam może pisze w złym dziale ale sory ale mam problem z moim kompem kiedy go włącze mam brak odpowiedzi w pasku zadan klikam i nic sie nie dzieje i cały czas pokazuje mi sie obrazek od Noda i nie wiem co zrobić wiem że to spowodowane jest tym antywirusem (pewnie wirusy chce mi pokazać) bo już miałem takie coś.

Nie chce czekać 30min aż mi sie odwiesi.Co mam zrobić?

Spróbuj w trybie awaryjnym poprzez autostart wyłączyć parę zbędnych programów (start, uruchom, msconfig), w tym NODa. Następnie po starcie systemu poczekaj chwilę, włącz NODa.

Kolejny problem gdy podczas włączania wciskam klawisz F5 i włącza mi się wybór trybu to klawiatura nie reaguje na nic.

A czy po zalogowaniu na konto możesz coś zrobić? Chodzi mi o to czy NOD powoduje ogólną zawiechę komputera. Bo o co mi chodzi. Priorytetem jest teraz usunięcie NODA z autostartu. Może to nie NOD jest problemem? Tak jak radziłem priorytetowo pousuwać zbędne programy z autostartu, tylko czy w trybie normalnym możesz coś zrobić? Jeżeli nie, to spróbujemy jeszcze inaczej- poprzez próbę zalogowania na konto administratora i spróbujemy stamtąd pousuwać zbędne programy z autostartu.

To jest tak komputer chodzi mi bardzo wolno i aby móc normalnie pracować musiałem (bo teraz nie mogę) ctrl+alt+del i bardzo powoli mi się otwierało usunąć explorer.exe(musiałem to robić bo pasek ten dolny miał brak odpowiedzi) i gdy usunąłem to nod 32 mi pokazywał ciągle wirusy klasy B (czyli jak wiem niegroźne) i jak klikałem usuń to się pytał czy usunąć kompa więc klikałem nie i tak kilka razy potem dodałem explorer.exe i w nadal zamulonym kompie otwierałem noda i go wyłączałem tymczasowo w ustawieniach i dopiero wtedy normalnie chodzi ale teraz już tak nie moge.

a w awaryjnym nie moge klawiaturą ale normalnie w kompie jak się zaloguje to działa.

A wogóle w trybie awaryjnym przy takim gównie ( bo mam bezprzewodową klawiaturę) miga światełko że klikam coś.

Dodane 11.10.2010 (Pn) 16:52

naprawione :wink: wina adobe to on sprawiał takie problemy…