Nod32


(Ufol7) #1

Czy to jest dobry antywirus?? Czy ma firewalla?? Czy staczy mi sam firewall z Service Packa?? Więc warto zainstalowac czy pozostać z Panda platinum z firewallem??


(123448) #2

Nod32 jest dobrym antywirusem, dośc dobrze wykrywa robaki, trojany, wiry itd. nie muli komputera. nie wiem niestety czy ma on firewalla ale wydaje mi się że to tylko skaner antywirusowy. firewall z service packa jest wystarczajacy ale można się bardziej zabezpieczyć. gdybym wybierał firewall z Sp lub Pandy to stanowczo wybrałbym Sp.


(Krzysieknd2) #3

Chyba lepiej będzie jeśli przeinstalujesz. Podobno NOD jest lepszy od Pandy. Co do firewalla to niewiem czy ma, raczej nie. Systemowy powinien wystarczyć. Jeśli nie to wpisz w szukajce darmowy firewall i masz dużo do wyboru.


(Musg) #4

http://www.nod32.pl/

http://www.pspolska.pl/


(Duch) #5

NOD32 jest antywirusem - nie ma firewalla... jest jednym z najlepszych i napewno ma za sobą Pandę i wiele innych... szczególnie warte uwagi, że zajmuje minimum zasobów komputera i do tego ma świetną heurystykę i najszybszy czas skanowania... poczytaj więcej na http://www.nod32.pl :smiley:


(M a x) #6

podzielam wypowiedz ducha swietny antywirus