Nod32

mam taki oto problem!! nigdy nie korzystałem z tego programu, dzisiaj takowy ściągnąłem w wersji freeware ale na stronce z której go mam piszą że jest to feeware ale za to nie można pobierać aktualizacji!! chciałbym zapytać czy warto zatem się oddać pod opiekę temu programowi!!

pozdrawiam…

to bardzo dobry antywir stosuje go nawet kancelaria prezydencka. Główną zaletą jest małe obciążenie systemu przy pełnej jego funkcjonalności. Ale co Ci z darmowej wersji skoro nie możesz ściągać baz wirusów ??? Chyba że chcesz go przetestować.

czyli trzeba sobie kupić noda!! poszukam na vortalu czy jest jekiś trial albo shareware!!

http://www.nod32.pl

ooo dzięki fiesta!! :slight_smile: potafisz ułatwić życie!!

:smiley:

nod jest dobry ale za to drogi a ja bym proponował kupic pande titanium 2004 i jest baardzo dobra i za to tania http://www.pspolska.pl

nod32 jest najlepszym antywirem potwierdza to juz 27 nagroda magazynu brytyjs.Virus Bulletin ,(niezalezne testy ktore robi i wydaje certyfikaty)

mowia o jego skutecznosci

oande mozesz se darowac boi sie brac udzialu w testach jest ;srednim produktem raczej

Istotną cechą programu jest szybkość i dokładność skanowania. W najnowszych testach magazynu Virus Bulletin (listopad 2003) przeprowadzonych na platformę Windows 2003 Server, NOD32 już po raz kolejny odznaczył się najwyższą szybkością skanowania spośród wszystkich testowanych rozwiązań antywirusowych. Najlepszy wynik osiągnął podczas skanowania obiektów OLE. Pełny zestaw testowanych plików sprawdził w ciągu - 5 s (z szybkością 14921,5 KB/s). Pozostałym z testowanych programów zajęło to nawet do sześciu razy więcej. Największe różnice w szybkości skanowania pomiędzy testowanymi programami zauważalne były podczas skanowania skompresowanych plików wykonywalnych. Również i w tym przypadku NOD32 skanował najszybciej. Sprawdzenie całości próbki zajęło mu 40s (3985,4 KB/s). Inne programy potrzebowały na tą samą operację nawet do 602 s (264,8 KB/s).

żródło: http://www.nod32.pl/products

Testy:

http://www.virusbtn.com/vb100/archives/products.xml

nod jest bardzo dobrym programem antywirusowym, ale co z tego jak nie mozesz pobierac aktualizacji. W takiej sytuacji na nic ci sie ten antiwirus nie przyda.

avast! najlepszy, szybkość i precyzja :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

można pobierać !!