Nokia 1600 Kabel - USB

Kupiłem na allegro kabelek do telefonu. Po 1 h poszukiwaniu programu którym będe mógł zgrać polifonię, znalazłem. Zostawiłem włączony program i poszedłem na dół. Nagle poczułem zapach spalenizny, okazało się że kabelek się zapalił. Stopił wtyczke w komputerze (doczepiana z przodu obudowy). Trochę to dziwne bo w USB jest chyba małe napięcie. Skontaktowałem się ze sprzedawcą z Allegro który powiedział że spyta się producenta czy w skutek normalnego użytkowania może się to zdarzyć. Odpowiedzi nie otrzymałem. Dzwoniłem do salonu Nokii w Kielcach, oferowali jakiś dziwny uniwersalny kabel za 180 zł. W innym sklepie oferowali taki dziwny pod COM 1 co się go wpina pod baterią. Zaryzykowałem i kupiłem, w ogóle telefonu komputer nie wykrył u mnie i u sprzedawcy (Sprzedawca z grymasem oddał mi 50 zł). Na allegro wszystkie te kable są identyczne w różnych cenach. Postaram się znaleźć zdjęcie spalonego kabelka. Dlaczego ten kablek się zapalił i czy jest jakiś kabelek USB którym coś zdziałam z telefonem i czy w ogóle będe mógł coś wrzucić na telfon, bo

???

No rzeczywiście nieźle, palący się kabelek USB, chciałbym to zobaczyć :smiley: czekam na foto :smiley: