Nokia 5200...warto?

Witajcie ! Czy miał ktoś kontakt z telefonem Nokie 5200 ? Telefonik ma służyć do dzwonienia, sms, modem EDGE, oraz podoba mi się ogólnie, ale nie wiem czy warto go kupić ! Proszę o pomoc !

Badziewny wyswietlacz, jeszcze gorszy aparat itd… Za ta kase kup 6230i albo najlepiej 6630 ona ma symbiana, EDGE, 3G, super wyswietlacz i aparat.

Może ten telefon nie wygląda najgorzej, ale słyszałem od gości którzy zajmują się sprzedażą telefonów wiele niepochlebnych opini. Zreszta to jest slider a tych Nokia nie robi najlepszych-chodzi mi o mechanizm rozsuwania. Jak się go weźmie do ręki to odnosi się wrażenie że po niedługim czasie się rozleci:( Ja mam E50 i to dobiero jest fonik, albo N6233, z tym że to już większe koszta. A jeśli chodzi o wypowiedź poprzednika to w podobnej cenie faktycznie kupisz już N6230i-telefon nie do zajechania (tylko mały wyświetlcz) no i N6630-a to już prawdziwy kombajn:)

Ja mam ten tel i nie narzekam. Fakt, że aparat nie jest zbyt dobry ale wyświetlacz nie jest taki zły:P

Jeśli chodzi o wyświetlacz to np. taka 6230i ma lepszy :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ale muzyka nie gra tak dobrze… :smiley:

No Miques no nie wiem, ja mam do swojej słuchawki marki Sennheiser, a Ty w swojej pewnie te nokiowskie :stuck_out_tongue:

jęsli w 5200 jest taki sam wyświetlacz jak w 5300(tą widziałem) to zdecydowanie jet on lepszy od 6230i, przede wszystkim jest dużo większy

zależy za ile, jak 300 to warto, jak 600 to nie warto :smiley:

andre13

Właśnie, że jest o dużo słabszej rozdzielczości niż w 5300. 5300 ma bardzo dobry wyświetlacz.

No chyba ze sie różnią, ja widziałem 5300 i wyświetlacz jest niczego sobie ale jeśli w 5200 jest inny to sie nie wypowiadam.