Nokia 5510 warto kupic?

(Tomi15 15) #1

Witam

chcilym sie was poradzic czy warto kupic ta komorke chce ja kupic od kolegi za 70 zl tylko ze kmorka ma pare defektow

1)Zniszczona obudowa

2)brak ladowrki

3)slaba batreia ale nie az tak zla

Pozdrawiam

(boczi) #2

Popatrz np. na allegro, po ile chodzą w dobrym stanie takie.

(fiesta) #3

to sobie dolicz:

Obudowa 20 do 40 zł

Zasilacz koło 25, 30 zł

Akumulator koło 40 zł

i porównaj z ceną na Allegro i będziesz miał odpowiedź :smiley: :smiley: :smiley:

(Kbr) #4

Troche Fiesta przesadziłeś. Baterie 1700 już za 20zł na allegro. obudowa nie oryginalna ok 10zł, a zasilacz to anwet nie wiem. mam takom i jestem zadowolony, moja ma 3 lata i sie jeszcze dobrze 3ma

(Czr R1) #5

No nie wiem jak taka zjechana ta nokia to nie wiadomo co się będzie z nią działo jak sobie wszystko wymienisz. Może się sama wyłączać i takie tam. Jak chcesz Twój wybór jak Cię wyniesie poniżej 100 zł to bierz

(Chees) #6

Lepiej dozbierać troche więcej i będziesz miał z kolorowym :wink: Troche mam na mysli 150zl :wink:

(Siekiera666) #7

ale nie z mp3

(Tomi15 15) #8

'

no powiedzmy ze mam tyle to jaki kom z kolorowym wyswitlaczem masz na mysli??

(Czr R1) #9

Hmmm..Nokie 3510i Sony Ericcson t230(ale byś musiał trochę dołożyć) rozejrzyj się ogólnie na allegro

(Chees) #10

Myśle o używanym na allegro. M.in. Siemiens C60, Nokia 3510i

(fiesta) #11

Chyba nie bardzo.

Na allegro to mogę kupic ewentualnie sznurówki do butów :hahaha:

Taką obudową to sobie można "za psami rzucać" (animalsi niech nie protestują to tylko porównanie :wink:) a tak na serio to po miesiącu lub dwóch taka obudowa nadaje się do wyrzucenia.

Ładowarka tyle kosztuje (oryginalna nawet więcej).

(Czr R1) #12

Fiesta oryginalna ładowarka używana oczywiście koło 10 zł to chyba nowej się nie opłaca kupować

(Tomi15 15) #13

Witam

dzieki wszystkim za rady juz kupilem ta nokie i wszystko jest ok :smiley: ,a jak sie uzbiera wiecej kasy to wymienie sobie na lepsza :slight_smile: