Nokia 6020 vs. se k300i

mam do wyboru wlaśnie te 2 modele, nokia bardziej podoba mi sie z wyglądu i w końcu to dobra firma, miałem kilka noki i byłem bardzo zadowolony, natomiast se, wiadomo dużo pamięci, mp3, nokia tego niema. aparat niby taki sam ale zdejęcia na kompie napewno różnie wyglądają, mo ktoś moze fotki robiene n6020, bardzo prosiłbym o przesłanie na emaila: mmmiiiccc@o2.pl . który telefon wy byście wybrali…? zgóry dzięki za pomoc

Prosze żeby wypowiadały sie osoby tylko mające styczność właśnie z tymi telefonami

Zdecydowanie polecam Sony Ericssona k300i:spoko:

Telefon mały ,który posiada funkcji.

40-tonowe dzwonki są lepsze od tych w Nokii ,chociaż nie wiem ilu tonowe są właśnie w niej.

Do tego dobry aparat i kamera.

Polecam.

OT’y --> kosmos

Proszę pisać konkrety, albo dać sobie spokój. Przypominam, że za Otowanie można otrzymać wyróżnienie

a móglłby mi ktoś moze wysłać fotke robiąną nokią 6020? bardzo bym prosił bo zalezy mi na jakości zdjęć

Image022_7501t.jpg

Wystarczyło poszukać w G** o o g l e**.

a co wpisałes w wyszukiwarce bo ja szukałem ale niemogłem znaleść, robioną se k300i też znajdziesz??

W grafice Google wpisałem Nokia 6020 i znalazło kilka stron.

Potem kliknąłem w fotkę i tam było forum z recenzją telefonu,na którym były do pobrania zdjęcia. :wink:

k300i-pic1_7503t.jpg

Mała rozdzielczość.

photo_7504t.jpg

Większa rozdzielczość.

Ja również bym wybrał k300 ze względu na o wiele większą pamięć w telefonie oraz możliwość odsłuchiwania mp3.

Ale może przecież mieć opcję rozszerzoną. Ja w k700i też mam aparat VGA i moge robić zdjecia z rozdzielczością 1280x800 (jakoś tak)

O ile sie nie myle to sie nazywa hiper…cośtam :lol: i ta nokia to ma?? a k300i? nigdzie niemoge znalesc takich informacji

w k300i tez jest rozszerzona wielkosc i jest 1280 na cos tak (chyba 700 )

Te dwa zdjęcia pochodzą z k300i ,a nie z N6020. :lol:

Pozwole sobie na małego offtopa :lol:

A mógłbys powiedziec w jaki sposób? Bo przyznam sie, ze by mi sie to sprzydało :mrgreen:

Gdy jesteś w funkcji aparatu ,naciskaj klawisz 1.

Jeżeli można…

mam n6020 i nie jestem z niej zadowolony,

idzie o podstawową funkcję Nokii a więc telefon.

Podczas rozmowy sygnał zanika, dla rozmówcy “uciekam”…

mimo pełnej baterii i dobrego zasięgu,

miałem do niedawna nokię jakąś tam starą oprogramowanie miała

“tekstowe” a nie te bajery podchodzące pod Microsoft - rozmowa prima!

działała bez większych wpadek od 1999r. …

kilka razy solidnie grzmotneła o glebę, solidna robota!

Padł wyświetlacz - szkoda… :frowning:

6020 < K300i

6021 > K300i

I wszystko jasne :stuck_out_tongue: