Nokia 6070

(Mover1) #1

A wiec kupiłem nokie 6070 i jak sciagne jakies tapety albo mp3 to jak to przesłac na telefon ??da sie wysłąc emailem czy cos ??

(Patrykbuzowicz) #2

Mailem na ten model to raczej nie... jest IrDA, możliwość dołączenia USB... Szereg możliwości :wink:

(Dan667) #3

Nokia PC Suite to bardzo dobry program do takich operacji sam go używam bo też mam nokie 6020

(Zbych ) #4

telefon posiada złącze typu "pop-port"(od dołu telefonu szer.około 2 cm) służące praktycznie do "wszyskiego" w tym i do przesyłania plików z kompa na komóre , jest to nowoczesne łącze służące do bardzo szybkiego przesyłania danych, potrzebne akcesoria -kabel typu pop-port/usb oprogramowanie całkowicie darmowe nokia pc suite , prosty i szybki sposób na komunikacje kompa z komórą.

(Mover1) #5

czyli musze kupic kabel usb, a na podczerwien to jak ?? karzdy komp ma podczerwien ?? czy trzeba kkupic jak ma to gdzie ??

(Patrykbuzowicz) #6

Jeśli chodzi o podczerwień, to nie polecam do komunikacji z kompem ze względu na prędkość transferu... Moim zdaniem podczerwień w komórkach służy do przesyłania telefon-telefon (chociaż teraz jest bluetooth) a nie komp-telefon...

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest USB, który teraz (nawet oryginalny) można dostać za grosze (na przykład allegro.pl)

(Mover1) #7

ja sie pytam czy karzdy komp ma podczerwien ??

(Patrykbuzowicz) #8

Nie-nie każdy komp ma podczerwień: do większości stacjonarnych najlepiej dokupić port zewnętrzny (40-50zł) ale dzisiejsze laptopy fabrycznie wyposażone są w porty podczerwieni

(Gutek) #9

Zmień tytuł na konkretny i używaj polskich znaków