Nokia 6070

A wiec kupiłem nokie 6070 i jak sciagne jakies tapety albo mp3 to jak to przesłac na telefon ??da sie wysłąc emailem czy cos ??

Mailem na ten model to raczej nie… jest IrDA, możliwość dołączenia USB… Szereg możliwości :wink:

Nokia PC Suite to bardzo dobry program do takich operacji sam go używam bo też mam nokie 6020

telefon posiada złącze typu “pop-port”(od dołu telefonu szer.około 2 cm) służące praktycznie do “wszyskiego” w tym i do przesyłania plików z kompa na komóre , jest to nowoczesne łącze służące do bardzo szybkiego przesyłania danych, potrzebne akcesoria -kabel typu pop-port/usb oprogramowanie całkowicie darmowe nokia pc suite , prosty i szybki sposób na komunikacje kompa z komórą.

czyli musze kupic kabel usb, a na podczerwien to jak ?? karzdy komp ma podczerwien ?? czy trzeba kkupic jak ma to gdzie ??

Jeśli chodzi o podczerwień, to nie polecam do komunikacji z kompem ze względu na prędkość transferu… Moim zdaniem podczerwień w komórkach służy do przesyłania telefon-telefon (chociaż teraz jest bluetooth) a nie komp-telefon…

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest USB, który teraz (nawet oryginalny) można dostać za grosze (na przykład allegro.pl)

ja sie pytam czy karzdy komp ma podczerwien ??

Nie-nie każdy komp ma podczerwień: do większości stacjonarnych najlepiej dokupić port zewnętrzny (40-50zł) ale dzisiejsze laptopy fabrycznie wyposażone są w porty podczerwieni

Zmień tytuł na konkretny i używaj polskich znaków