Nokia 6230 czy Motorola v980?

Mam problem ktory telefon wybrac Nokie 6230 czy motke v980.Prosze was o rade która byście wybrali

wiesz ostatnio kupiłem Nokie 6230i i jest super co do motki to ma chyba videokonferencje co oczywiste ten model Noki nie posiada i parametry troche na plus na Motorolle . Polecam ci kupic Nokie ale 6230i raz że lepsze parametry karta aparat radio itp, co do Motki to przypuszczam że i tak nie bedziesz narazie korzystał z wideokonferencji

Ps Podstawa w Noki - DOBRZE SFORMATUJ BATERIE - inaczej 2 doby i kaplica

porównywanie tej Nokii i Motorolii to tak jak porównywać Malucha z Mercedesem , oczywisie maluchem jest Nokia a Mercedesem Motorola , bierz Motorole bez zastanawiania,nowszy telefon , lepsza technologia , lepszy wyswietlacz …

geforc : Lepsza technologia ? :shock: Wyświetlacz ? :shock: widziałeś ten telefon chociaż? Bawiałeś sie nim ? :shock: człowieku nie wiesz o czym mówisz. Nie wypowiadaj się o czymś o czym nie masz pojęcia.

Bez wachania Nokie bierz ale nie 6230 a 6230i jeżeli możesz, motka jest niezła. Lecz w porównaniu z Nokią wypada po prostu blado. Jedyny plus że motka ma umts… ale w polsce to i tak nie ma znaczenia na razie :stuck_out_tongue:

Z tych dwóch wziąłbym nokie chociaż jest troszkę za droga jak na parametry.

Na twoim miejscu zastanowiłbym się nad motorolą e398 (ewentualnie e1)

TaOs - tak widzialem i widzialem takze ten pseudo telefon nokia i dla mnie lepsza motorola jest niebedziesz mi mowil co lepsze jest bo sie gowno znasz byles raz w komisie i mylisz motorole v980 z v3 polecam wejsc na stronki o komorkach , a jak tak kochasz nokie to wiadome gdzie mieszkasz … i odwal sie odemnie , juz jeden moderator ma cie na oku wiec zbastuj

geforc spokojnie to tylko komórka :stuck_out_tongue:

Miałem v980 i odradzam.Po prostu “pustak” A jeśli chodzi o nokie to za droga i zbyt mały wyświetlacz. Po prostu “pustak”, ale za tą cene zastanawiałbym się nad motorolą E1.

Tommekx ale to niepierwszy raz najezdza na mnie bez powodu … masz racje E1 jest lepsza od v980 i o wiele wiele lepsza od Nokii 6230

Kolega miał kiedy w ręce ową nokie? Jeśli tak to niech powie co w niej jest tak nadzwyczajne? Mały wyświetlacz(niby 208x208 ale w porównianiu z motorola nie wygląda najlepiej), droga(jedyny plus to aparat 1.3 mpx) Ale na takim wyświeltaczu to niestety te zdjęcia nie wyglądaja cudownie. Wolałbym już wziąść nokie 6600 niż 6230i.

Hmmmmm…Motorola E1 nawet fajna,ale coś nie mam zaufania do motoroli,jednak mnie kusi jej wyswietlacz bo podobno ma 262000 kol.,czy to prawda??

Tak. E1 ma 262tys kolorów. (notabene e398 również tylko po zmianie softu na rokr).

Motorola E1 jest świetna. Nie pożałujesz jeśli ją weźmiesz. Ma tylko jedną wadę, ale przy takim telefonie to dość zrozumiałe: bateria trzyma max 4-5 dni

Teroetycznie to tak, w praktyce jest inaczej. Wyświetlacz, który ma e398 ma tylko 65 tys kolorów, więc nie może wyświetlać więcej. Bardzo dużo osób uważa, że e398 po wgraniu softu z e1 ma 262 tys kolorów. To po prostu bujda. Jakby coś to imituje 262 tys kolorów. Co prawda jeśli by się zmieniło wyświetlacz w e398 z 65 tys kolorow na 262 tys to by faktycznie wyświetlał te 262 tys, ale jeśli ma się orginalny wyświetlacz to tak nie jest!

Tommekx e398 ma 65tys podane przez producenta. Tak samo jak nagrywanie video czy itunes jest wyłączone.

Motorola po prostu to wsyzstko zrobiła aby wyciągnąc więcej pieniędzy na e1.

e398 ma wywietlacz 265 tys ograniczony softem.

Polecam jeszcze lekturkę

Ja bym powiedział, że ma 262 tys kolorów ograniczone wyświetlaczem.

Zacytuje kilka zdań z tego artykułu, który przyznam się nie jest dla mnie nowością

Czyli po prostu wyświetlacz e398 i e1 są bardzo podobnie zbudowane(jak nie tak samo) ale e398 ma zablokowane jakieś funkcje odpowiadające za wyświetlanie 262 tys kolorów. Więc aju, jak według ciebie ma 262 tys kolorów? Tylko mi nie mów, że wgranie softu z e1 zmienia sytuacje…

Czemu nie. Wgranie softu po prostu wyłącza to ograniczenie. Sam widzę różnicę u siebie po wgraniu nowego softu.

No to wkońcu mam brać motorole e1 czy nokie 6230.

P.S Posiadacze tych telefonów niech mi powiedzą który aparat robi lepsze zdjecia

Tak też widzę różnice, ale akurat nie sądzę, że wtedy wyświetlacz ma 262 tys kolorow. A poza tym skąd wiesz czy to co autor pisze jest prawdą? Może być, ale nie musi.

Złączono Posta : 10.06.2006 (Sob) 16:14

6230(ma 0.3 mpx) czy 6230i(1.3 mpx)?

Motorola e1 ma 0.3 mpx

Jeśli wolisz mieć tanszy telefon z lepszymi mp3(głosniejsze) lepszym wyświetlaczem to bierz E1, jeśli natomiast lepszy aparat to kup 6230i

Ja jestem za E1 :slight_smile:

Jeżeli to jest 6230 to bierz E1, ale jeżeli to 6230 i to bierz właśnie tą :slight_smile:

Nokia 6230i jest niestety za droga dla mnie,wiec chyba wezme motorole e1 a czy moze wiecie czy mozna ja kupic w salonie ery lub orange