Nokia 6230i czy se k700i

najbardziej zalezy mi na opinii osob ktore byly uzytkownikami obu modeli

Nokia :smiley: jest ciut lepsza od soniaka

moim skromnym zdaniem to najlepiej wypada nokia 6230i

Posiada lepszy wyświetlacz, aparat 1,3 Mpix i nie ma tego joistycka który psuje się w niektórych modelach SE :stuck_out_tongue:

Bierz Nokie

no wlasnie slyszalem ze w se padaja te joye,jak wygalada to w nokii 6230i bo koles mial kiedys 6230i i narzekal na ten srodkowy klawisz tam

Ja mam N6230i, a mój kolega ma k700i i uważam, żę moja nokia jest lepsza, bo ma lepszy aparat, wyświetlacz no i sie joystik nie psuje(bo nie ma joystika:)) Nokia posiada złącza kart pamięci a se nie ma.

lepszy wyswietlac bo wiekszy czy lepsza jakosc obrazu bo kolorow niby tyle samo maja.a jak dzwonki mp3 gdzie lepsze?

Jak mogą być lepsze w jednym, a gorsze w drugim :?

Telefony obsługują mp3 więc dzwonki są takie same.

Nokia jest lepsza, bo ma karty pamięci i na szczęście nie ma joysticka :), wyświetlacz ma mniejszy, ale lepszej jakości.

Zdecydowanie lepsza jest Nokia.

Polecam Nokie. Dokup kartę pamięci MMC (kupiłem 512mb za 39zł) i będziesz miał miejsca na muzę, zdjęcia i inne takie pierduły których pełno. A SE niestety pamięć się skończy na 64mb (chyba, nie pamiętam).

Polecam nokie

duzo pisalem o tej badziewnej nokii dla szpanerow ze wsi , poszukaj sobie moje posty … ja bym wzial SE

jak by była “badziewna” to by jej nikt nie kupywał :twisted:

Niby czemu. Może teraz kto kupi jakiś lepszy telefon to od razu do szpanowania? Kupił bo mu się podobał.

zależy do czego będziesz telefonu używał. moim (nie)skromnym i zwięzłym zdaniem k700i nadaje się dla każdego, kto potrzebuj telefonu do dzwonienia, zróżnymi ciekawymi funkcjami. 6230i przydaje się w biznesie, jest lepszym telefonem, ale brzydszym od k700i.

Podsumowując, ja bym brał k700i, chociaż żadnego z tych telefonów niechciałbym kupić :wink:

Nokia lepsza bo ma lepszej jakości wyświetlacz (ale mniejszy), poza tym karty pamięci, co jest dużym plusem (k700 ma 41 MB pamięci), nokia ma polifonie 64 głosową, a k700 40 głosową. No, i lepszy aparat, poniżej przykładowe zdjęcie:

6bfb005730e7ea19m.jpg

Co do środkowego klawisza to spokojnie się można przyzwyczić :smiley:

Złączono Posta : 08.07.2006 (Sob) 13:10

Zresztą porównaj sobie na http://www.telepolis.pl/porownanie.php?akcja=porownaj

to że kogoś stać na lepszy telefon nie znaczy od razu że szpanuje -.-

a, czy nazwiesz szpanem taką sytuację:

ktoś dzwoni na tą nokie przy tobie…i odbiera telefon…czy nazwiesz też to szpanem? to że ktoś ma lepszy telefon od Ciebie?

@topic:

moim zdaniem bierz nokie :slight_smile:

*aparat lepszy

*polifonia lepsza

*złącza kart pamięci

ale najlepiej idź do sklepu i sie pobaw chwilę obydwoma telefonami…i wtedy wybierz :slight_smile:

Nokia… ale nie ze względów które są powyżej, tak mówią dzieci - patrz ja mam kolorowe szyby a ty czarno białe, żal. :x

panowie zaraz was pogodzę :evil:

Jeśli jest inna opcja to wolałbym kupić motorole e398(z softem z e1), może nie ma 1.3 mpx , ale jest to telefon wart swojej ceny.

A jeśli chodzi o te telefony to i jeden i drugi ma wady i zalety. Chociaz bardziej bym sie skłaniaj ku k700.

Można jeszcze dodać, że jak za 2 lata będziesz chciał sprzedać k700i to dostaniesz jakieś groszę, a Nokia będzie trzymać cenę na jakimś przyzwoitym poziomie.