Nokia 6230i

Czy ten telefon (Nokia 6230i) ma radio ? Czy to prawda że on obsługuje karty pamięci do 512MB ? I na koniec co o nim sądzicie ?

Tak ma radio, Obsługuje karty pamięci do 512 sam takiej używam, lecz są przypadki (majstrowanie przy SOFCIE) że uruchomić da się 1GB, co sądzę? super telefon, ale cos mi odbiło ostatnio na k750i :stuck_out_tongue: i chyba będę zmieniał

Nie prawda, bardzo dużo osób wkłada karty 1GB, jeszcze nigdzie nie wyczytałem, żeby komuś nie weszła.

aktualnie mam wsadzoną karte 1GB i nie ma żadnych problemów.

Bardzo fajny telefon,wyposażony we wszystko.Jedyną wadą o jakiej słyszlem to fatalna bateria.Znam cztery osoby,które jej używają i właśnie narzekają na ową baterie,być może jest to efekt nieprawidłowego jej sformatowania.

Nie, to efekt wysokiej rozdzielczości wyświetlacza :slight_smile:

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN

no popatrz a SE k800i ma dwa razy wiekszy wyswietlacz i nie porównywalną z tą nokią rozdzielczość i jakos trzyma tydzien …

skąd wiesz, że trzyma tydzień? z tego co wiem to masz k750i, a na czas podawany przez producenta się nie patrzy.

no tak , nie mogę mieć dziewczyny ani znajomych sorki :]

:shock: nie wiedziałem

nokia calkiem spoko ale tak jak wczesniej pisano bateria bardzo słabo trzyma ja polecalbym cos z z typu nokii n 70 lub sony erikson k 750

wiem że to nie jest związane z tematem za co przepraszam ale Włodi na boga ty sie zachowujesz jak fanatyk tylko SE i nic innego…też je lubie ale bez fanatyzmu to chore.a tak nawiasem mówiąc nokia jest spoko,bateria tak sobie trzyma.

Mi karta 1 GB weszła bez problemu :smiley:

Nokia 6230i całkiem fajny telefonik.Tylko właśnie jego słabym punktem jest kijowa bateria która krótko trzyma.

są nawet karty 2 gb ale niewiem czy ktoś to sprawdzał

ja akura tobie zaprzecze bo znajoma ma i jakoś nie narzeka. osobiście polecę se k750i ale ta nokia jest takim samym a może i nawet lepszym telefonikiem

jesteś o coś proszony więc to zrób

mam taką i nie narzekam. Bateria…zależy kto ile rozmawia…:slight_smile:

A ja mam taki telefon i bateria mnie dobija 2 dni to jest super a tak to półtora dnia i to wszystko.