Nokia 6230i

Witam. :slight_smile: Niedawno, jak wczoraj, stałam się posiadaczem Nokii 6230i. Do tej pory używałam Nokii 6230 i z niej byłam bardzo zadowolona. Ciekawa jestem, czy również nowy nabytek, będzie mnie w pełni satysfakcjonował. Mam jednak pytanie. Czy można całą zawartość z Nokii 6230 przenieść do Nokii 6230i? Chodzi mi głównie o kontakty, wiadomośc, muzykę i gry, a właściwie, to chciałabym mieć wszystko ze starego fonu w nowym. Jak to można uczynić? Proszę o pomoc. :slight_smile: Dziękuję.

Jak masz kabelek to pozrzucaj wszystko na dysk, a potem wgraj do nowego telefonu. Jak nie masz kabla to po kolei przesyłaj przez podczerwień, bezpośrenio między telefonami.

Tylko jak? Próbowałam w Nokia PC Suite i po zgraniu z N6230 chciałam wgrać do N6230i, wyświetlał się komunikat, że nie ma żadnych danych i nie może skopiować. ???

nowy nabytek rozni sie wiekszym wyswietlaczem 208x208 w dodatku lepiej wyswietlajacym to co na nim jest, aparatem 1,3mp oraz pamiecia wewnetrzna 32mb :slight_smile: no i inne :wink: