Nokia 6270 problem

Witam

Pisze do was poniewaz mam pewien problem z telefonem mianowicie:

posiadam od niedawna nokie 6270 i było by wszystko OK gdyby nie to ze ta owa nokia nie chce mi sie polonczyc z komputerem, wyglada to tak ze jak podlanczam nokie do kompa przez USB to mi wogole nie wyskakuje zadna informacja ani na kompie ani na telefonie :confused: zaczelo mnie to wku****ć wiec zrobiłem formata, i powiem ze troche pomógł bo zaraz po formacie jak podłanczałem kabel to fona to wyskakiwała informacja na tele jak i w kompie i moglem sobie grzebac w tele ale niestety tyko przez jakies 30 sek bo potem ponownie gubiło fona i tak za kazdym razem…:confused: zrobiłem tak pare razy i znowu znalezłem sie w tym samym punkcie czyli ze jak podłoncze fona do kompa to go nie widzi :confused:

posiadam windowsa XP pro bez zadnych dodatków i program do nokii Nokia PC Suite

prosze o wmiare mozliwą pomoc

dzieki serdeczne

pozdrawiam

Kabel orginalny?? czy jakiś wyrób rzemeślniczy? jak nie orginalny to kupić w salonie z telami orginał i problem powinien zostać rozwiązany.

kabel posiadam orginalny

Pobrać se strony http://www.nokia.com.pl najnowszą wersje PC Suite , jak nie pomoże to sprawdzić tela i kabel na innym gniazdku USB jak dalej będą problemy sprawdzić na innym kompie , możliwe że coś z kablem lub telefonem , przyczyną może być również port USB1,1 , wbrew zapewnieną “nokii” tele z BB5 nie chcą lub sprawiaja kłopoty z podłaczeniem do portów USB1,1 działają prawidlowo na USB 2 , po drugie Nokia PC Suite wymaga zainstalowanego przynajmniej SP1 a zalecany jest SP2

sayous proszę nazwać temat konkretnie.