Nokia 6610i i wgrywanie tapet przez podczewien?

czy jest mozliwosc wgrania sobie tapetek z kompa przez podczerwien do tego telefonu?? jak tak to za pomoca jakiego programu. czekam na odp.

Nokia PC Suite --> TUTAJ

no ale da się wogole do tej nokii wgrać przez IRDA?? bo tak ogolnie to sie nie da z tel do tel przesyłac. mozna tylko kontakty:|

Da się przesyłać tapety, dzwonki i aplikacje, ale trzeba mieć zainstalowany na komputerze program, ktory to umożliwia. Ja używam Oxygen Phone Manager, ale są też inne.

ale masz też tą nokie???bo ja mam podczerwien do kompa tylko nie wiem jakiego programu użyc. PS suite czy Oxygen phone manager czy moze jakis inny?ma ktoś taka nokie?

Między komputerem i telefonem można przesyłać dane tak samo, jak przez kabel, a między telefonami tylko wizytówki. Mam taki sam telefon.

Nokia PC Suite jest darmowy i jest moim zdaniem całkiem dobry.

PS. Jeszcze jedno - podczerwień do kompa powinno się kupować orginalną dla Nokii lub jakąś pewną w sklepie, bo takie badziewne po 20zł z bazaru mogą niezbyt dobrze działać.

Nie mam tej Nokii - wgrywałem rzeczy na telefon wujka (który właśnie 6610i posiada). Z Oxygenem jest trochę zabawy, radziłbym Ci zainstalować to, co poleca jaru_r.

ok w takim razie zainstaluje pc suite. a nie wiecie z kąd mogę pobrać rożne tapetki i inne bajery na takową nokie?byłbym wdzieczny.tapetki w rozdzielczości 128x128

Złączono Posta : 06.02.2007 (Wto) 21:40

nie chce mi się połączyć:( pisze ze nie może znalesc uządzenia lub jest za daleko i jak robie przez pc suit i wybiore połaczenie przed podczerwien to tez nie kce połączyc:(

a jaką masz tą irdę? ogólnie to używam kabla, bo jest pewniejszy, ale kiedyś miałem pożyczony taki badziewny adapter irda w postaci klucza USB i raz łączyło, a raz nie, więc jeśli Twoja irda to jakiś “no name”, to nie nastawiaj się na zbyt wiele.

raczej no name:P