Nokia 6610i i wgrywanie tapet przez podczewien?

(Paluch Ti) #1

czy jest mozliwosc wgrania sobie tapetek z kompa przez podczerwien do tego telefonu?? jak tak to za pomoca jakiego programu. czekam na odp.

(jaru_r) #2

Nokia PC Suite --> TUTAJ

(Paluch Ti) #3

no ale da się wogole do tej nokii wgrać przez IRDA?? bo tak ogolnie to sie nie da z tel do tel przesyłac. mozna tylko kontakty:|

(Senshiro) #4

Da się przesyłać tapety, dzwonki i aplikacje, ale trzeba mieć zainstalowany na komputerze program, ktory to umożliwia. Ja używam Oxygen Phone Manager, ale są też inne.

(Paluch Ti) #5

ale masz też tą nokie???bo ja mam podczerwien do kompa tylko nie wiem jakiego programu użyc. PS suite czy Oxygen phone manager czy moze jakis inny?ma ktoś taka nokie?

(jaru_r) #6

Między komputerem i telefonem można przesyłać dane tak samo, jak przez kabel, a między telefonami tylko wizytówki. Mam taki sam telefon.

Nokia PC Suite jest darmowy i jest moim zdaniem całkiem dobry.

PS. Jeszcze jedno - podczerwień do kompa powinno się kupować orginalną dla Nokii lub jakąś pewną w sklepie, bo takie badziewne po 20zł z bazaru mogą niezbyt dobrze działać.

(Senshiro) #7

Nie mam tej Nokii - wgrywałem rzeczy na telefon wujka (który właśnie 6610i posiada). Z Oxygenem jest trochę zabawy, radziłbym Ci zainstalować to, co poleca jaru_r.

(Paluch Ti) #8

ok w takim razie zainstaluje pc suite. a nie wiecie z kąd mogę pobrać rożne tapetki i inne bajery na takową nokie?byłbym wdzieczny.tapetki w rozdzielczości 128x128

Złączono Posta : 06.02.2007 (Wto) 21:40

nie chce mi się połączyć:frowning: pisze ze nie może znalesc uządzenia lub jest za daleko i jak robie przez pc suit i wybiore połaczenie przed podczerwien to tez nie kce połączyc:(

(jaru_r) #9

a jaką masz tą irdę? ogólnie to używam kabla, bo jest pewniejszy, ale kiedyś miałem pożyczony taki badziewny adapter irda w postaci klucza USB i raz łączyło, a raz nie, więc jeśli Twoja irda to jakiś "no name", to nie nastawiaj się na zbyt wiele.

(Paluch Ti) #10

raczej no name:P