Nokia 6610i - migajaca klawiatura

Od pewnego czasu sporadycznie miga mi dolna czesc klawiatury. Ktos tez tak ma?

tak - spowodowane starością :smiley:

czasami mi też tak się dzieje, ale dlaczego to nie mam pojęcia - prawdopodobnie wyrobienie klawiszy i generalnie zużycie

Tak, tylko ze ja mam ten telefon jakies 2 miesiace.

A od czego masz gwarancję ??

Śmigaj do salonu gdzie go kupiłeś(aś).

Tak, wiem, śmigam w tym tygodniu :slight_smile: Tak się tylko chciałam zorientować, gdyż moja u mojej koleżanki też się to dzieje… też po 3 miesiącach.

Ja też mam takie coś… Widocznie źle umieszczone diody w klawiaturze powodują taki efekt.

Wada fabryczna :idea: :roll:

A czy przeszkadza ci to w pisaniu smsow?? Tzn. chodzi mi o to, czy jak podczas tego ‘migania’ naciskasz na literke to ona nie wskakuje na ekran?

NIE. Klawiatura zachowuje się normalnie, prócz tego, że mryga od czasu do czasu.

Dzieki:)

moj kolega ma ten sam problem ale jemu tez gorna czesc klawiatury miga oddal fona do serwisu ale niestety tak naprawili ze dalej miga jednym slowem 6610i to chyba najgorszy model noki bo dziwne rzeczy sie z nia dzieja

to się podobno da łatwo naprawić :smiley: kolega też tka miał oddal do serwisu zrobili i chyba po miesiacu to samo :? ale coś tam zaczął kombinowac i się okazało że trzeba dokrecić jakieś śróbki no to podokręcał i przestało migac :lol:

a tam zaraz najgorszy… telefon jest w porzadku, tyle tylko, ze sobie czasami pomruguje :slight_smile:

Popieram :slight_smile: ładnie to zabrzmiało… “pomruguje” :smiley:

marthy wiesz znalazlo by sie troche osob ktore by mnie poparlo powiedz co w tym fonie jest takiego fajnego? w kazdym sklepie proponowali mi tego fona chyba nokia zaduzo tego naprodukowala i nie maja co z tym zrobic jest duzo fajniejszych telefonow za ta sama kase i z tymi samymi funkcjami i nie sa tak awaryjne jak 6610i czemu jak wlanczam jakie kolwiek forum na ktorym jest mowa o fonach to ciagle pisze 6610i-problem mialem 6100 i jakos na nia nie narzekalem i na roznych forach tylu topicow o niej nie bylo widocznie nie ma z nia problemow;) teraz mam k700i i tez nie narzekam chociaz z checia kupilbym N6230i pozdro

Moj znajomy tak mial, oddal ja (bo mial na gwarancji) i mu naprawili i wszystko jest OK. MOże dlatego tak migają, że ten model nokii jest tak DZIADOWY :?

Ja tam nie jestem jakimś niewolnikiem telefonów komórkowych i nie przywiązuję do tego takiej wagi. Ten telefon po prostu dostałam i sobie z niego korzystam - jestem zadowolona i uważam, że wcale nie jest taki zły. Połączenie z PC -ok, mi pasuje też to że ma radio, no i tyle, reszta to tylko ‘dodatkowe bajery’, z których korzystam, bo są.