Nokia 6610i - Podczerwien


(Sir Wader) #1

Chcialbym sie dowiedziec czy na telefonie Nokia 6610i dziala podczerwien… Kiedy kolega probuje sie polaczyc (Sony Ericson) to nie wychodzi, taka sama sytuacja jest gdy kolega sie podlacza z telefonem Sagem. I jeszcze jedno - czy z tego telefony da sie wysylac cokolwiek za pomoca podczerwienia?

i tak przy okazji - Mojego kolegi kolega tez ma taki telefon i ustawil sobie, zeby mu radio gralo przez glosnik, a nie przez sluchawki. Moze ktos wie jak to zrobic?

Dziekuje…


(system) #2

W tej nokii możesz przez podczerwień odbierać/wysyłać z telefonu na telefon tylko notatki kalendarza oraz kontakty z książki telefonicznej (tzw. v-card).

Aby włączyć radio musisz mieć podłączone słuchawki, ponieważ w ich wtyczce jest zrobione zwarcie jednego z pinów do zasialnia w celu możliwości wykrycia podłączenia jakiegoś akcesorium do telefonu. Jak już masz włączone radio wchodzisz w opcje odbiornika radiowego i wybierasz opcję “Głośnik”.


(Dede 12) #3

Moja mama ma nokie 6610i i nie da się wysyłać przez podczerwień żadnych dzwonków ani obrazków itd. Da się tylko wysyłać wizytówki i notatki. A co do radia wchodzisz w radio --> opcje --> głośnik I tyle :wink:


(Sir Wader) #4

Kolega posiada telefon Nokia 6610 i twierdzi, ze odbieral dzwonki poprzez podczerwien, a watpie zeby 6610 roznila sie od 6610i…


(system) #5

http://www.nokia.com.pl/nokia/pomoc/faq … 610.html#7


(Monczkin) #6

To niech sobie Twierdzi dalej


(Sir Wader) #7

“moze tylko przesylac…” a moze odbierac?


(Monczkin) #8

Sir Wader a jak myślisz ??

Widzę, że nie czytamy uważnie

Z TELEFONU NA TELEFON NIE MA TAKIEJ MOżLIWOśCI w tym modelu