Nokia 6610i

Witam wszystkich :smiley: !

mam pewien problem!Mam nokie 6610i i kupilem sobie wlasnie do niej kabelek!Jest to kabel USB!Mam teraz tylko problem!nie moge znalezc dobrego programu do obslugi tego kabla!Mialem zainstalowany program PC Suite na ktorym nie widzi polaczenia z moim telefonem :? !Jedynym programem ktory niby smiga mi jest Oxygen for Phone Manager 1.3.2 for Nokia 6310i …!Problemem dla mnie jest tylko to ze nie wiem jak sie a bardzo tym programem obslugiwac:/!Nie wem np.jak wrzucic dzwieki!!!W tym programie jest wrzucanie poprzez wpisywanie konkrenych “nut” z klawiatury!Ale jak to zrobic majac pliki z dzwiekiem a nie same “nutki”??Jesli wie ktos jaki jeszcze program smiga pod ten telefon prosze o linka- i ewentualnie jesli to mozliwe o krotkie wyjasnienie obslugi tego programu!!

Z gory dzieki!! :slight_smile:

USB Data Suite [MA-8620E] for Nokia 6610i http://global.mobileaction.com/download … 21&go=+Go+

Ściągnij program i sterownik. Program po polsku.

Jak dokładnie działa, nie wiem bo korzystam z tego niżej, z Irdy, nie z USB.

Działanie pewnie na takich samych zasadach.

Wszystko bylo by fajnie gdyby ten sterownik widzial moj kabelek :(!Instaluje sterownik ktory podales i wyskakuje okienko prz instalacji zeby podlaczyc kabel a gdy go podlazce to nic nie wyskakuje ze widzi kable czy cos tym podobne!Tylko dalej pisze zeby podlaczyc kabel :confused:

Odinstaluj sterownik, usuń jeśli pozostał po nim folder z pozostałymi plikami, usuń z rejestru pozostałości tego sterownika i restart.

Podłącz telefon do kompa tym kablem i jak Windows poprosi cię o płytę wskaż mu sterownik przez Menedżera urządzeń.

Może też być coś z kablem albo spróbuj zmienić gniazdo USB w kompie. Ja mam z przodu kompa dwa gniazda i niby działają oba ale pod irde działa mi tylko jedno.

A jeszcze krotkie pytanko!!Czy warto inslalowac do kabla ktore otrzymalem z kablem!Czy jest szansa ze cos bedzie na tych sterownikach smigalo czy raczej trzeba instalowac inne sterowniki!Bo podlaczajac pierwszy raz kabelek to on mi wsywietla normalnie ze jest nowe urzadzenie (itd.) i instaluje jakies sterowniki proszac mnie wlasnie o ta plyte co mam z kabelkiem:/I wszystko sie pieknie instaluje z tym ze programy nie widza polaczenia PC - telefon :?