Nokia 6680 simlock

Witam Was serdecznie!! Mam zarebisty problem poniewaz jestem posiadaczem telefonu nokia 6680 ktory ma simlocka na angielska siec Vodafone :frowning: moze ktos z Was wie gdzie mozna zdjac z niego simlocka (chodzi mi o adres lub numer telefonu)i ile to kosztuje? Z gory dzieki za wszelkie informacje!!

Pozdrawiam!!

Podaj IMEI (wpisz *#06#) tego telefonu, może coś zaradzimy :slight_smile:

IMEI 355661004810990

Siec vodafone wielka brytania

Złączono Posta : 11.09.2005 (Nie) 10:42

Tylko pamietajcie ze to jest platforma BB5 :frowning:

No właśnie i chyba będzie z tym problem. Z tego co się zdążyłem dowiedzieć to nie ma generatora kodów na ten model, jak się mylę to mnie poprawcie :slight_smile: Można by spróbować zapytać w jakimś komisie… :?

telefon jest nowoscią na polskim rynku , kodami nie sciągniesz , nie ma kalkulatora programowego BB5 a taki jest potrzebny, generatorami DCT3 i DCT4 nie sciągniesz, a jak już znajdziesz jakiegoś fachowca który sciągnie sima przez kabel to skasuje Cię około 200zł , za jakieś 2-3 miesiące nie bedzie już problemu ze sciągnięciem simlocka z tego modelu i cena zapewne też spadnie do przedziału 20-50zł

no wlasnie o kalkulatorze to juz wiem ze nim nie sciagnie ale dalej czekam na konkretne namiary do kogos kto to sciaga lub kto wie gdzie sciagaja!! a w komisach u siebie juz pytalem i tez lipa!!

witam!

mam zamiar kupic ten telefon na allegro lecz jest za kazdym razem w sieci vodafone lub 3g jak mam ściągnąć simlocka jest juz moze ten generator ? boje sie kupić telefon jeśli potem nie ściągne z niego simlocka pomocy ! prosze o szybko pomoc aukcja kończy sie za 3h :frowning:

jak narazie ja stoje w miejscu ze swoim simlockiem :frowning: tez mam w sieci vodafona i lipa! mozna go sciagnac ale 400 zl z tego co wiem! tak ze sie zastanow lepiej nad kupnem tego tel. ja niestety musialem kupic drugiego ale w sieci polskiej a tamten lezy w szafce:( pozdrawiam!!

na nowe nokie nie ma generatorów, i długo nie będzie, radzę się z tym pogodzić!

Jeśli ktoś jest chetny na sprawdzenie to proszę o kontakt na gg 2893318

minol juz rok od napisania tego tematu

a chce kupic ta nokie

czy orientujecie sie ile teraz kosztuje zdjecie simlocka

jak tak to dajcie namiary na firme

simlock okolo 300 zl i to nie ze wszystkich sieci sciagaja :slight_smile: poczytaj na forum elektorda.

Podobno angielscy operatorzy ściągają swoje simlocki za 30 funtow.

Jest już rok 2007 a zdjęcie simlocka z tego tel nadal kosztuje 200 - 400 zł :frowning:

Słyszalem, że jak zaczną się pojawiać boxy do ściągania simów z bb5 to nokia sama wypuści jakiś generator.

hehe to dobrze telefon spadnie w cenie do 300 zł :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Złączono Posta : 20.04.2007 (Pią) 19:06

hehe to dobrze telefon spadnie w cenie do 300 zł :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

A nie słyszałeś kiedy to nastąpi ??? Właśnie zamierzam nabyć taki tel :smiley: ??

box już jest ponoć ale i to jeden na świecie więc to i tak nici z tego

podobno chińczyki coś kombinują :stuck_out_tongue: