Nokia 7650`

Witam

Posiadam komórkę Nokia 7650 i nie mogę podłączyć jej do komputera, posiadam system XP, kabel jest na port szeregowy COM. I jak zainstaluje oprogramowanie PC Suite dla Nokia 7650, i jak włączę program to pojawia się komunikat „trwa pod łączenie” i bez skutku zmieniam porty i nic, co mam zrobić?

Może masz kabel uszkodzony :? Jeśli masz skąd to pożycz od kogoś inny kabel i wtedy spróbuj :slight_smile:

Albo kup Sobie IrDE ja mam tą Nokie i podczerwien, wszystko działa bez zarzutu :wink: a przy zwyklym kablu nie dosc ze sa ciagle jakies problemy to jescze trzeba rozkladac telefon 8)

Ten kabel to jeden wielki szajs nie dziala on z oprogramowaniem nokii.On z niczym nie dziala.Kupilem taki kabel na allegro na szczescie szybko sie go pozbylem.Teraz mam bluetooth to jest istny wypac radze Tobie go kupic zamiast irdy

Pozdrawiam

Palewski

No jak kupiles jakiegos paścia za 30 zl to sie nie dziwie,i pewnie jeszcze byl podlaczany do plyty glównej? :smiley: Ja za swój zaplacilem 100zl (dostalem płytke ze sterownikami) i jest na usb. Zapomniales dodac ile kosztuje bluetooth bo z tego co wiem to do najtanszych nie nalezy :roll:

cos kolo 160 zl