Nokia 7650`

(Tomek Zamlynny) #1

Witam

Posiadam komórkę Nokia 7650 i nie mogę podłączyć jej do komputera, posiadam system XP, kabel jest na port szeregowy COM. I jak zainstaluje oprogramowanie PC Suite dla Nokia 7650, i jak włączę program to pojawia się komunikat „trwa pod łączenie” i bez skutku zmieniam porty i nic, co mam zrobić?

(S Man1) #2

Może masz kabel uszkodzony :? Jeśli masz skąd to pożycz od kogoś inny kabel i wtedy spróbuj :slight_smile:

(Tasiorek) #3

Albo kup Sobie IrDE ja mam tą Nokie i podczerwien, wszystko działa bez zarzutu :wink: a przy zwyklym kablu nie dosc ze sa ciagle jakies problemy to jescze trzeba rozkladac telefon 8)

(Palewski) #4

Ten kabel to jeden wielki szajs nie dziala on z oprogramowaniem nokii.On z niczym nie dziala.Kupilem taki kabel na allegro na szczescie szybko sie go pozbylem.Teraz mam bluetooth to jest istny wypac radze Tobie go kupic zamiast irdy

Pozdrawiam

Palewski

(Tasiorek) #5

No jak kupiles jakiegos paścia za 30 zl to sie nie dziwie,i pewnie jeszcze byl podlaczany do plyty glównej? :smiley: Ja za swój zaplacilem 100zl (dostalem płytke ze sterownikami) i jest na usb. Zapomniales dodac ile kosztuje bluetooth bo z tego co wiem to do najtanszych nie nalezy :roll:

(Palewski) #6

cos kolo 160 zl