Nokia N-gage qd,czy to zabawka tylko dla dzieci,co sądzicie?

(Alfa1978) #1

tak jak w temacie :mrgreen: ma ją ktoś,albo miał,poleca??? bateria ok? wiem że ma wszystko,mp3,blutucz-a,jednym słowem wszystko,brakuję natomiast,aparatu :cry:

Złączono Posta : 14.08.2007 (Wto) 7:40

wiem,że to fajna konsola do gier,chociaż nie jestem zwolennikiem grania dużo na komórkach w gry,chodzi mi o inne aplikacje,ma sybiana dlatego mam ją na oku,bo znajomy chcę mi ją za 100zł sprzedać z kartą pamięci 128mb :roll:

(witek-pl) #2

Ngage to nie jest fajna konsolka do grania,,, granie na tym to porażka,,, fonik zdobył w polsce popularność głównie ze względu na piracone gry i kilka emulatorków innych maszynek,,, za 100 łyknąłbym ale bynajmniej nie ze względu na granie.

(Destructor16) #3

Mam ten telefon. Używając go czuje się jakbym miał jakiegoś smartphona.

Programów jest full na tego Symbiana. Śmieszne jest to, że trzeba komórkę antywirem skanować :stuck_out_tongue:

(Alfa1978) #4

ok,ale nie chodzi mi na graniach!! tylko co do baterii,i opinie czy fajny tele :roll:

(Bigkoras) #5

N-gad CLS jest oki, tylko że strasznie stary i wolny (Symbian 6.1)

N-gad QD to totalna porażka (to samo co CLS) dodatkowo ma dźwięk MONO nawet na słuchawkach! !!

Kup np 6630 jest dużo nowsza, lepsza i kilka razy szybsza.

(Alfa1978) #6

jak ktoś ma za 100zł do opchnięcia 6630 to kupuję,bo o tej n-gade pytam bo mam możliwośc za 100zeta kupić z karta 128mb,i całym komplecie :wink:

(Pcz 07) #7

Użytkowałem kilka dni QD. Moim zdaniem telefonik zajefajny. Gry to totalny wypas. Grałem w wormsy, colina i inne. Grafika wspaniała. A co do baterii to grałem prawie cały dzień na niej z kilkoma przerwami w sumie jakieś 2 godziny i po pełnym naładowaniu baterii zeszło raptem dwie kreski.

Serdecznie polecam ten telefonik. Jest o wiele lepszy od starej ng bo po pierwsze jest mniejsza, ma fajniejszy wygląd. No tyle że nie ma radia ale to nie jest aż taki ważny element.

(Alfa1978) #8

dzięki,wiem że wypaśik,ale mnie nie rajcują gry,tylko aplikacje,sybian,a najważniejsze bateria,no i szkoda że ta nokia,nie posiada aparatu foto.. kurcze bawiłem się wczoraj nią naprawdę jest na moje oko oki,ale ciekawe czy łatwo się na niej sms-y piszę,a co najciekawsze,to np;jak jedziesz rowerem to jak się piszę :roll: hehe ciekawe,trzeba chyba się w nią zaangażować,przyzwyczaić do niej,to się będzie dobrze ją użytkować :wink:

Złączono Posta : 14.08.2007 (Wto) 15:51

ok 5 minut ją w rękach miałem :x

(Bigkoras) #9

No to N-gad odpada bo ma symbiana 6.1 jest już bardzo stary a na tą platformę jest strasznie mało już aplikacji, a jak są to strasznie prymitywne i ubogie.

To już lepiej kup 6600 - ma Symbiana 7.0 ale za to jest strasznie wolna tak jak Gad.

(Raiden77) #10

Bierz. Za 100zł sie opłaca.

Pozniej opchniesz na allegro za 200zł :wink:

(Alfa1978) #11

właśnie kupiłem i testuję ją,na razie ładnie chodzi :smiley:

zobaczę,jak będę wkurzony na nią ,to zaraz na allegro wystawiam :wink: ale naprawdę ,na razie ma aplikacje super,programy,mp3-jeczki,itp.dam znać,jak się coś będzie z nią robić,ale na razie na to nie wygląda,a co do sybiana,to na razie szybko chodzi,ciekawe jaki tu jest zainstalowany,może nie 6.0 :roll:

(Adampigan) #12

Symbiana nie można zainstalować i odinstalować.

Możesz zmienić wersje oprogramowania.

(Alfa1978) #13

no może ale mam tą nokie ,od hakerka :wink:

(Adampigan) #14

hehe :wink:

(Raiden77) #15

Możliwe ze podkrecił procka.

Istnieje programy który przyśpiesza procka do 130Mhz (ze standardowych 103Mhz bodajże).

(Bigkoras) #16

ale tylko w Gadzie CLS

(Alfa1978) #17

hehe tu też :wink:

(Bigkoras) #18

na QD nie da się wyrywać patchy... Więc zapomnij.

Gady mają Symbiana 6.1

(Alfa1978) #19

mam mały problem,czemu jak instaluję np; mp3-programik,albo chcę muzę -piosenkę mp3-jkę,wrzucić,to wyskakuję mi pod koniec,że mam za mało pamięci,miejsca :!: , jak ustawić,żeby wrzucało na kartę,bo mam 128mb,a nie, na pamięć do tele,bo ma 3 mb,co jest?? jak to przestawić,i sprawdzić na co wrzuca,czy na tele,czy na kartę,ale jak by na kartę to na pewno nie brakowało by pamięci,aha sformatowałem kartę,więc mam ok 127mb wolnego :-o

(Bigkoras) #20

Po pierwsze zrób formata telefonu. Zalecam wszystkim którzy kupili używanego Symbiana. Poszukaj na forach nokii.

Przy instalacji masz do wyboru gdzie mają się skopiować pliki.