Nokia N-gage qd,czy to zabawka tylko dla dzieci,co sądzicie?

tak jak w temacie :mrgreen: ma ją ktoś,albo miał,poleca??? bateria ok? wiem że ma wszystko,mp3,blutucz-a,jednym słowem wszystko,brakuję natomiast,aparatu :cry:

Złączono Posta : 14.08.2007 (Wto) 7:40

wiem,że to fajna konsola do gier,chociaż nie jestem zwolennikiem grania dużo na komórkach w gry,chodzi mi o inne aplikacje,ma sybiana dlatego mam ją na oku,bo znajomy chcę mi ją za 100zł sprzedać z kartą pamięci 128mb :roll:

Ngage to nie jest fajna konsolka do grania, granie na tym to porażka, fonik zdobył w polsce popularność głównie ze względu na piracone gry i kilka emulatorków innych maszynek, za 100 łyknąłbym ale bynajmniej nie ze względu na granie.

Mam ten telefon. Używając go czuje się jakbym miał jakiegoś smartphona.

Programów jest full na tego Symbiana. Śmieszne jest to, że trzeba komórkę antywirem skanować :stuck_out_tongue:

ok,ale nie chodzi mi na graniach!! tylko co do baterii,i opinie czy fajny tele :roll:

N-gad CLS jest oki, tylko że strasznie stary i wolny (Symbian 6.1)

N-gad QD to totalna porażka (to samo co CLS) dodatkowo ma dźwięk MONO nawet na słuchawkach! !!

Kup np 6630 jest dużo nowsza, lepsza i kilka razy szybsza.

jak ktoś ma za 100zł do opchnięcia 6630 to kupuję,bo o tej n-gade pytam bo mam możliwośc za 100zeta kupić z karta 128mb,i całym komplecie :wink:

Użytkowałem kilka dni QD. Moim zdaniem telefonik zajefajny. Gry to totalny wypas. Grałem w wormsy, colina i inne. Grafika wspaniała. A co do baterii to grałem prawie cały dzień na niej z kilkoma przerwami w sumie jakieś 2 godziny i po pełnym naładowaniu baterii zeszło raptem dwie kreski.

Serdecznie polecam ten telefonik. Jest o wiele lepszy od starej ng bo po pierwsze jest mniejsza, ma fajniejszy wygląd. No tyle że nie ma radia ale to nie jest aż taki ważny element.

dzięki,wiem że wypaśik,ale mnie nie rajcują gry,tylko aplikacje,sybian,a najważniejsze bateria,no i szkoda że ta nokia,nie posiada aparatu foto… kurcze bawiłem się wczoraj nią naprawdę jest na moje oko oki,ale ciekawe czy łatwo się na niej sms-y piszę,a co najciekawsze,to np;jak jedziesz rowerem to jak się piszę :roll: hehe ciekawe,trzeba chyba się w nią zaangażować,przyzwyczaić do niej,to się będzie dobrze ją użytkować :wink:

Złączono Posta : 14.08.2007 (Wto) 15:51

ok 5 minut ją w rękach miałem :x

No to N-gad odpada bo ma symbiana 6.1 jest już bardzo stary a na tą platformę jest strasznie mało już aplikacji, a jak są to strasznie prymitywne i ubogie.

To już lepiej kup 6600 - ma Symbiana 7.0 ale za to jest strasznie wolna tak jak Gad.

Bierz. Za 100zł sie opłaca.

Pozniej opchniesz na allegro za 200zł :wink:

właśnie kupiłem i testuję ją,na razie ładnie chodzi :smiley:

zobaczę,jak będę wkurzony na nią ,to zaraz na allegro wystawiam :wink: ale naprawdę ,na razie ma aplikacje super,programy,mp3-jeczki,itp.dam znać,jak się coś będzie z nią robić,ale na razie na to nie wygląda,a co do sybiana,to na razie szybko chodzi,ciekawe jaki tu jest zainstalowany,może nie 6.0 :roll:

Symbiana nie można zainstalować i odinstalować.

Możesz zmienić wersje oprogramowania.

no może ale mam tą nokie ,od hakerka :wink:

hehe :wink:

Możliwe ze podkrecił procka.

Istnieje programy który przyśpiesza procka do 130Mhz (ze standardowych 103Mhz bodajże).

ale tylko w Gadzie CLS

hehe tu też :wink:

na QD nie da się wyrywać patchy… Więc zapomnij.

Gady mają Symbiana 6.1

mam mały problem,czemu jak instaluję np; mp3-programik,albo chcę muzę -piosenkę mp3-jkę,wrzucić,to wyskakuję mi pod koniec,że mam za mało pamięci,miejsca :!: , jak ustawić,żeby wrzucało na kartę,bo mam 128mb,a nie, na pamięć do tele,bo ma 3 mb,co jest?? jak to przestawić,i sprawdzić na co wrzuca,czy na tele,czy na kartę,ale jak by na kartę to na pewno nie brakowało by pamięci,aha sformatowałem kartę,więc mam ok 127mb wolnego :-o

Po pierwsze zrób formata telefonu. Zalecam wszystkim którzy kupili używanego Symbiana. Poszukaj na forach nokii.

Przy instalacji masz do wyboru gdzie mają się skopiować pliki.